Wadid
fot. Riot Games

Wadid i Hjarnan coraz bliżej rozstania z G2 Esports?

Choć w kuluarach coraz częściej mówi się o zmianach na dolnej alei G2 Esports, wciąż nie ma oficjalnych informacji ze strony wywodzącej się z Hiszpanii organizacji. Jedynymi doniesieniami były te od ESPN Esports oraz VPesports. Wczoraj jednak ciszę przerwali dwaj dotychczasowi zawodnicy z dolnej linii G2, czyli Petter „Hjarnan” Freyschuss oraz Kim „Wadid” Bae-in. Obaj na swoich profilach na Twitterze dali do zrozumienia, że nie są zadowoleni z obecnej sytuacji.

Powyższe tweety zostały już usunięte przez Wadida

Niezadowolenie widać zwłaszcza po tweetach koreańskiego wspierającego. W postach, które już usunął, wyznał że nie jest zupełnie w nastroju do żartów, bo sytuacja, w jakiej znalazł się wraz ze swoim dwuletnim kompanem nie jest wcale zabawna.

Przypomnijmy, że według informacji przekazanych przez wspomniane serwisy do G2 Esports dołączą Rasmus „Caps” Winther i Mihael „Mikyx” Mehle. Dołączą oni do Martina „Wundera” Hansena, Marcina „Jankosa” Jankowskiego i Luki „Perkza” Perkovića, budując skład G2 na pierwszy split LEC. Najbardziej zaskakująca jest tu zmiana roli Chorwata z midlanera na strzelca. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MIBR

Drugi triumf Astralis z rzędu czy przełamanie MIBR-u? Dziś wielki finał ECS Season 6

Już dziś czeka nas ostatni akord szóstej odsłony Esports Championship Series. W wielkim finale kolejnej edycji tej prestiżowej ligi spotkają się Astra...