Zven
fot. Riot Games

Zven zostaje w TSM!

Ostatnimi czasy wiele mówiło się o tym, że Jesper „Zven” Svenningsen może wrócić do Europy. Szczególnie łączono go z Origen, ponieważ niektórzy spodziewali się pełnego nordyckiego składu. Dzisiaj na swoim Twitterze zawodnik zdementował te plotki i ogłosił, że zostanie w TSM na rok 2019.

TSM nie może zaliczyć ubiegłego roku do udanych. Udział na Mistrzostwach Świata to coś, do czego gracze tej formacji w poprzednich latach nas przyzwyczaili. Mimo to w sezonie 2018 Zven i spółka nie byli w stanie awansować na ten prestiżowy turniej. Było to ogromne rozczarowanie, przez co włodarze organizacji zdecydowali się na przebudowę składu. Co prawda, niektóre elementy, takie jak pozycja marksmana, pozostaną bez zmian, ale póki co TSM zakontraktowało nowego toplanera oraz supporta. Warto wspomnieć o tym, że Zven może rozstać się z Alfonso „Mithym” Rodriguezem, z którym gra na dolnej alei od 3 lat.


Ruchy transferowe z czołówki League of Legends możecie śledzić tutaj:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IgNar

ESPN: Abbedagge i IgNar w Schalke 04, negocjacje z Odoamne w toku

Po dzisiejszym ogłoszeniu Jonasa "Memento" Elmarghichiego jako dżunglera Schalke 04 pozostało pytanie, kto zajmie miejsce na trzech pozostałych pozycj...