STS
Huni
fot. Riot Games

Huni zmienia barwy. Koreańczyk nowym toplanerem Clutch Gaming

Pojawiające się w ostatnich dniach plotki na temat transferu Heo „Huniego” Seung-hoona do Clutch Gaming w końcu znalazły swoje potwierdzenie. Zarządzana przez Houston Rockets organizacja oficjalnie ogłosiła, że nowym toplanerem sekcji League of Legends będzie właśnie wicemistrz świata z 2017 roku.

Włodarze Clutch Gaming powoli zbliżają się ku końcowi swojej układanki na najbliższy sezon. Zarząd CG zdecydował się bowiem pożegnać z czwórką swoich dotychczasowych zawodników, pozostawiając w składzie tylko Nama „LirĘ” Tae-yoo, wokół którego ma zamiar zbudować cały skład. I na ten moment zespół ten wygląda całkiem solidnie, bo przecież ogłoszono już, że midlanerem Clutch Gaming został Tanner „Damonte” Damonte, czyli były reprezentant Echo Fox, a teraz dowiedzieliśmy się, że górną alejkę przejmie nieprawdopodobnie silny toplaner, Huni.

Koreańczyk na swoim koncie ma już kilka naprawdę imponujących sukcesów. Huni dwukrotnie zdobył tytuł mistrza EU LCS, grając wówczas w trykocie Fnatic. Następnie w barwach SK telecom T1 triumfował także podczas wiosennych play-offów LCK 2017, aby później zdeklasować konkurencję na Mid-Season Invitational. Największym osiągnięciem jest jednak zajęcie drugiego miejsca na Mistrzostwach Świata w 2017 roku, lecz jak wszyscy dobrze pamiętamy samo SKT T1 nie było szczególnie uradowane z tego powodu. Ostatni sezon Huni spędził grając dla Echo Fox, z którym udało mu się stanąć na najniższym stopniu podium play-offów wiosennej rundy NA LCS oraz zająć 5-6. miejsce w ich letniej odsłonie.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

fot. Riot Games
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: dazzLe przesunięty na ławkę rezerwowych eUnited

Nie minęło wiele czasu, a zapowiadane już wczoraj zmiany w składzie eUnited doszły do skutku – Will "dazzLe" Loafman został przesunięty na ławkę rezer...