fot. DreamHack/Adela Sznajder

Maltańska przygoda Virtus.pro i Kinguin – rusza SuperNova CS:GO Malta 2018

Podczas gdy my w Polsce musimy borykać się z coraz niższymi temperaturami, osiem ekip CS:GO przebywa obecnie na słonecznej Malcie, by tam powalczyć o mistrzowski tytuł SuperNova CS:GO Malta 2018. A turniej ten będzie szczególnie istotny dla polskich kibiców, wszak zobaczymy na nim aż dwie rodzime formacje!

Jako pierwsi na serwerze pojawią się reprezentanci Teamu Kinguin, którzy już o godzinie 11:30 podejmą NRG Esports. Nie da się ukryć, że Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka faworytami tego pojedynku nie będą, tym bardziej, że NRG ma za sobą fantastyczny rok, w trakcie którego przeszło od pozycji mało liczącej się formacji do roli jednej z głównych sił północnoamerykańskiej sceny. Niewielkie szanse na zwycięstwo daje się również drugiej drużynie rodem z Polski, czyli Virtus.pro. Ona akurat kilka godzin później będzie musiała mierzyć się z Teamem Liquid, który w pełni zasłużenie zajmuje obecnie trzecie miejsce w prestiżowym rankingu HLTV.

A przecież na Polakach ten turniej się nie kończy, bo w międzyczasie rozgrywane będą też inne mecze. Całą imprezę zainaugurują BIG i TYLOO, czyli dwójka uczestników FACEIT Major London 2018. W Londynie wystąpiło także dwóch kolejnych rywali, tj. HellRaisers i Gambit Esports, ale akurat dla tych drużyn turniej w St. Julian’s będzie szczególny z uwagi na fakt, że będą one debiutować w nowych składach. Po raz pierwszy pod banderą HR zobaczymy Abaya „Hobbita” Khasenova, zaś trykot Gambit przywdzieje wreszcie Sergey „Ax1Le” Rykhtorov.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

29 listopada
10:00 TYLOO vs BIG BO1
11:30 NRG Esports vs Team Kinguin BO1
13:00 HellRaisers vs Gambit Esports BO1
14:30 Team Liquid vs Virtus.pro BO1
16:00 mecz wygranych grupy A BO3
19:30 mecz wygranych grupy B BO3

Wszystkie powyższe mecze wraz z angielskim komentarzem będzie można obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału Quickfire na Twitchu. Po więcej informacji na temat SuperNova CS:GO Malta 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – 29 listopada

Ważąca niespełna 90 MB aktualizacja pojawiła się minionej nocy na serwerach Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem deweloperzy skupili się na dwó...