AGO
fot. DreamHack/Adela Sznajder

AGO remisuje z EURONICS w kolejnym meczu United Masters League

Za nami kolejny mecz AGO Esports w United Masters League. Tym razem Polacy zmierzyli się w pojedynku Bo2 z EURONICS, w którym zdołali wygrać na Duście2 i mimo ogromnej przewagi ulegli w dogrywce na Overpassie.

EURONICS 1 : 1 AGO Esports

(United Masters League – faza grupowa)
11 6 Dust2 9 16
5 7
(4) 19 3 Overpass 12 16 (1)
2 4

Pojedynek na Duście2 rozpoczął się od zwycięstwa EURONICS w pistoletówce. Po chwili jednak reprezentanci AGO ośmiokrotnie pokonali swoich przeciwników, którzy po jednym triumfie przegrali kolejne dwa razy. Naszym rodakom nie było dane jednak bezstronnie wygrać pierwszej połowy – wielonarodowościowa formacja po kilku minutach przypuściła kontratak, w wyniku którego odrobiła cztery punkty. Po zamianie stron Jastrzębie bez większych problemów zgarnęły dwa oczka. Po pięciu rundach straty Polacy domknęli pojedynek na pierwszej mapie wynikiem 16:11.

Nasi rodacy bardzo dobrze rozpoczęli swoją grę na Overpassie. Damian „Furlan” Kisłowski i jego koledzy po wygranej pistoletówce zdołali bez większych problemów doliczyć na swoje konto aż siedem oczek z rzędu! Do samego końca połówki EURONICS zgarnęło tylko trzy rundy. Po zamianie stron AGO zatriumfowało jeszcze trzy razy, po czym pozwoliło ekipie Andreasa „znajdera” Lindberga na całkowitą dominację i doprowadzenie do dogrywki, w której zwyciężyła wielonarodowościowa formacja. Problemy Polaków w drugiej części gry były powiązane z niedostępnością phra, który został zastąpiony przez trenera Jastrzębi – Mikołaja „miNiroxa” Michałkówa.

Po trzech rozegranych meczach Bo2 zawodnicy AGO Esports plasują się na 7. miejscu klasyfikacji ligi. Nasi rodacy zdołali dotąd raz zwyciężyć i dwukrotnie zakończyć mecz remisem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro snatchie

Play-offy nie dla Virtus.pro! NRG eliminuje Polaków z SuperNova Malta

NRG Esports wyeliminowało Virtus.pro z SuperNova Malta 2018. Ekipa Filipa "NEO" Kubskiego uległa przeciwnikom zarówno na Inferno jak i na Cache'u, dzi...

>