STS
Pobelter
fot. Riot Games

Pobelter oficjalnie midlanerem FlyQuest

Kolejne plotki znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem oficjalnie został potwierdzony nowy nabytek FlyQuest, czyli jednego z uczestników NA LCS. Następcą Janga „Keane’a” Lae-younga będzie były gracz Teamu Liquid, Eugene „Pobelter” Park. Our new Midlaner! 👇https://t.co/4PpZFUCMrt — FlyQuest (@FlyQuestSports) December 4, 2018 Do Teamu Liquid Pobelter dołączył przed startem sezonu 2018 po dwóch latach spędzonych w […]

Kolejne plotki znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem oficjalnie został potwierdzony nowy nabytek FlyQuest, czyli jednego z uczestników NA LCS. Następcą Janga „Keane’a” Lae-younga będzie były gracz Teamu Liquid, Eugene „Pobelter” Park.

Do Teamu Liquid Pobelter dołączył przed startem sezonu 2018 po dwóch latach spędzonych w Immortals. W organizacji należącej do Steve’a Arhancenta Park zdobył dwa kolejne tytuły mistrzowskie NA LCS – co ciekawe raz jeszcze grając u boku Jake’a „Xmithiego” Pucheriego oraz Yillianga „Doublelifta” Penga. Razem z Liquid Pobelter miał trzecią już w karierze szansę udziału na Worlds. 22-letni midlaner i kompani nie sprostali jednak oczekiwaniom i z Mistrzostwami Świata pożegnali się już w fazie grupowej.

Mimo dwukrotnego mistrzostwa na lokalnym podwórku zarząd Liquid uznał, że zmiany w przerwie międzysezonowej są niezbędne. I tak z drużyną pożegnali się dwaj zawodnicy – właśnie Pobelter oraz Kim „Olleh” Joo-sung. Koreański wspierający zasilił szeregi Golden Guardians, natomiast przyszłość Pobeltera przez długi czas była owiana tajemnicą i poza doniesieniami ESPN Esports nie było wiadomo, gdzie wyląduje Park.

Ostatecznie dołączył on do FlyQuest, które przed rozpoczęciem kolejnego sezonu również nie zamierzało próżnować i dokonało przebudowy górnej oraz środkowej linii. Jak już wiemy, Pobelter zostanie następcą Keane’a, natomiast miejsce Lee „Flame’a” Ho-jonga zajmie sprowadzony z Team Liquid Academy Omran „V1per” Shoura. Czy to wszystkie nowości, jakie przygotowało FlyQuest – nie wiadomo. Na pewno nie ma potrzeby dokonywania większej liczby zmian, przynajmniej w wyjściowej piątce.


Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi transferami w League of Legends, to zapraszamy do naszej relacji poniżej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis w play-offach finałów EPL, HellRaisers pokonane

Choć niespodzianka długo wisiała w powietrzu, to ostatecznie Astralis zgodnie z oczekiwaniami wygrało z HellRaisers w kolejnym meczu finałów ESL Pro L...