Dziś ruszają drugie eliminacje do CS:GO OMEN by HP

Zaledwie kilka dni temu polską społeczność CS:GO rozpalił występ Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego w kwalifikacjach do internetowego turnieju CS:GO OMEN by HP, a już dziś kolejni zawodnicy będą mogli dołączyć do doświadczonego strzelca w głównym etapie zawodów. Nadszedł bowiem czas na początek drugich otwartych eliminacji.

Start dzisiejszej rywalizacji zaplanowany jest na godzinę 18:00, jednak zapisy zamknięte zostaną dwadzieścia minut wcześniej. Jeśli wciąż się wahasz, czy wziąć udział w zabawie, to śpieszymy z pomocą i link do turnieju znajdziesz tutaj. Podobnie jak tydzień temu awans do następnej fazy zmagań zapewnią sobie cztery ekipy, które wyłonione zostaną na podstawie standardowej drabinki z wszystkimi meczami w trybie BO1. Przypomnijmy, iż już w połowie grudnia szesnaście najlepszych drużyn z czterech turniejów eliminacyjnych stanie do walki w play-offach CS:GO OMEN by HP. Rozgrywki te transmitowane będą na kanale NVIDII oraz ESL_CSGO_PL.

W puli nagród wydarzenia znalazły się nagrody rzeczowe o wartości około 24 tysięcy złotych. Każdy z triumfatorów zawodów otrzyma gamingowego laptopa z kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050, natomiast formacje z drugiego i trzeciego miejsca zadowolić się będą musiały odpowiednio myszkami i plecakami z serii OMEN by HP.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec fazy ligowej PLE – MIKSTURA zagra w wielkim finale, PRIDE w barażach

Po dwóch miesiącach faza ligowa czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej dobiegła końca. Tym samym poznaliśmy już wszystkie odpowiedzi na pytania zwi...