Dota 2

V Zlot Fanów Dota 2 już w ten weekend w New Meta Barze

Entuzjaści Dota 2 już za dwa dni będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami MOBY ze stajni Valve. W najbliższą sobotę w warszawskim New Meta Barze odbędzie się V Zlot Fanów Dota 2. Podczas niego pasjonaci Dota 2 będą mogli nie tylko porozmawiać o swojej ulubionej grze, ale również wziąć udział w turnieju 1v1, a także wspólnie obejrzeć zmagania światowej czołówki podczas moskiewskich zawodów MegaFon Winter Clash.

We wspomnianym turnieju 1v1 stawką będzie nie tylko prestiż. Uczestnicy powalczą również o nagrody rzeczowe ufundowane przez HyperX. Główną nagrodą będzie HyperX Pulsefire Surge, zaś wicemistrz zawodów otrzyma podkładkę HyperX Fury S. Zapisy prowadzone są pod tym adresem. Na chwilę obecną chęć udziału w turnieju wyraziło ponad 10 osób.

V Zlot Fanów Dota 2 rozpocznie się w sobotę, 8 grudnia o godzinie 18:00. Przygotowano miejsca siedzące dla osiemdziesięciu osób i tenże limit jest jedynym ograniczeniem. Wstęp jest bowiem całkowicie darmowy i każdy zainteresowany może wziąć udział w wydarzeniu. Więcej informacji o Zlocie znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kobiecy turniej w CS:GO zwycięzcą plebiscytu STS

Kobiecy turniej w CS:GO zwyciężył w plebiscycie organizowanym przez STS. W ramach tej akcji fani esportu decydowali, która z zakwalifikowanych do głos...