fot. ESL

Kinguin i Virtus.pro kontynuują rywalizację w Dallas. Teraz czas na ESEA Global Challenge

Baraże o ESL Pro League Season 9 dobiegły końca zaledwie kilka godzin temu, a niektórzy ich uczestnicy już dziś wieczorem zaczną walkę w kolejnych zawodach. W wieńczącym 29. sezon ESEA turnieju spod serii Global Challenge zobaczymy między innymi podopiecznych Virtus.pro oraz Teamu Kinguin.

Równo o 17:00 rozpocznie się faza grupowa odbywających się w Dallas zawodów, w której obowiązywał będzie system podwójnej eliminacji (GSL) i w pierwszej kolejności do rywalizacji przystąpią zespoły z grupy A, w której znalazły się m.in. Pingwiny. Naszym rodakom na inaugurację przyjdzie zmierzyć się z graczami cantwinalan, którzy – w odróżnieniu od naszych rodaków – nie zdołali zapewnić sobie miejsca w kolejnej edycji ESL Pro League. Drugim rywalem formacji Pawła „reatza” Jańczaka będzie natomiast albo Team 3DMAX, czyli oprawca Virtusów z finału ESEA MDL Season 29, albo Vireo.pro.

Planowo o godzinie 20:00 mamy natomiast przenieść się do grupy B, w której jest chociażby Virtus.pro. Zespół Michała „snatchie” Rudzkiego z pewnością będzie chciał zrehabilitować się w ESEA Global Challenge za nieudane występy w barażach o ESL Pro League, a jego pierwszym przeciwnikiem będzie Team Singularity, który także do EPL-a nie awansował. Drugą parę pierwszej rundy tego zbioru utworzą zaś Swole Patrol i Grayhound Gaming.

Aktualne informacje na temat ESEA Global Challenge możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej. Najciekawsze spotkania zawodów będą natomiast transmitowane z polskim komentarzem na kanale ESL_CSGOb_PL.

Pełny harmonogram pierwszego dnia zmagań przedstawia się następująco:

7 grudnia

Grupa A

17:00 Team 3DMAX vs Vireo.pro BO1
18:30 cantwinalan vs Team Kinguin BO1

Grupa B

20:00 Swole Patrol vs Grayhound Gaming BO1
21:30 Virtus.pro vs Team Singularity BO1

Mecz wygranych grupy A

23:00 TBD vs TBD BO1
8 grudnia

Mecz wygranych grupy B

00:30 TBD vs TBD BO1

Mecz przegranych grupy A

02:00 TBD vs TBD
BO3
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Secret Nisha

MegaFon Winter Clash na start, w akcji między innymi Secret

Choć w kalendarzu trwającego sezonu Dota Pro Circuit zaplanowano sporą przerwę między dwoma pierwszymi Majorami, to fani popularnej MOBY nie mają się...