fot. BLAST Pro Series

Astralis zgarnia pierwsze zaproszenie na iBUYPOWER Masters 2019

Już jakiś czas temu ogłoszono, że w trzecim tygodniu stycznia rozegrane zostaną zawody iBUYPOWER Masters 2019. Teraz jednak poznaliśmy pierwszego z uczestników, którym dość niespodziewanie okazało się Astralis.

Kończący się powoli rok upłynął pod znakiem właśnie duńskiej formacji, która triumfowała na większości lanów, na których przyszło jej wystąpić. Podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena to triumfatorzy ostatniego Majora, którzy od ośmiu miesięcy okupują pozycję lidera rankingu HLTV. Nic więc dziwnego, że zaproszenie ich na turniej nieco niższej rangi jest sporym wydarzeniem. A i samym Skandynawom może pomóc udanie wejść w rok i nabrać odpowiedniego rozpędu przed zapowiedzianym na przełom lutego i marca Intel Extreme Masters Katowice 2019, podczas którego będą bronić mistrzowskiego tytułu.

iBUYPOWER Masters 2019 odbędzie się 19 i 20 stycznia w mogącym pomieścić to 1,5 tysiąca osób AVALON Hollywood. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 200 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 100 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dzondzy

Wisła, Pompa, a może Czeska Husaria? Kto dołączy do iHG w finale PLE?

Przed nami kolejny dzień pełen emocji związanych z play-offami czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. Dziś czekają nas dwa mec...

>