fot. ESL/Helena Kristiansson

kNg piątym zawodnikiem odmienionego MIBR?

Roszady personalne w składzie MIBR wydają się być przesądzone. Wiele wskazuje na to, że formacja powróci do w pełni latynoskiego składu, co wiąże się z koniecznością opuszczenia szeregów organizacji przez Jake’a „Stewiego2K” Yipa oraz Tarika „tarika” Celika. Wcześniej informowaliśmy o tym, że kandydatem do zastąpienia Stewiego jest zawodnik Teamu Liquid i dwukrotny zwycięzca Majora, Epitácio „TACO” de Melo. Zgodnie z doniesieniami portalu VPEsports, ostatnim elementem nowej układanki MIBR może zostać Vito „kNgV-” Giuseppe.

kNg ma za sobą niespokojny rok. 24-latek znany jest ze swojego niewyparzonego języka, który przysporzył mu już wielu kłopotów w profesjonalnej karierze. W styczniu jego ówczesny pracodawca czyli 100 Thieves zdecydował się na odsunięcie go od składu z powodów dyscyplinarnych. Następnie gracz dołączył do Virtue Gaming, by 5 kwietnia przenieść się do Não Tem Como. Pod koniec września tego roku odmieniony skład NTC występujący pod nazwą NoTag trafił pod skrzydła organizacji INTZ eSports. Ekipie kNg-a udało zakwalifikować się na amerykańskiego Minora, a ostatnio brała ona udział w finałach 8. sezonu ESL Pro League. Warto odnotować, że w ostatnim czasie sam zainteresowany wystosował oficjalne przeprosiny do społeczności CS-a.

W lipcu ubiegłego roku Immortals z Giuseppe na pokładzie dotarło do wielkiego finału PGL Major, jednak w trzymapowym pojedynku musiało uznać wyższość Gambit Esports. Do tej pory jest to największe osiągnięcie w karierze strzelca. Dla zawodnika może być to druga okazja do współpracy z właścicielem Immortals, Noahem Whinstonem, bowiem to właśnie ta organizacja nabyła prawa do nazwy Made in Brazil.

Jeśli dzisiejsze plotki się się potwierdzą, to skład MIBR będzie prezentował się następująco:

  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Fernando „fer” Alvarenga
  • Marcelo „coldzera” David
  • Epitácio „TACO” de Melo
  • Vito „kNgV-” Giuseppe
  • Wilton „zews” Prado – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid

TACO i zews w MIBR, a Stewie2K w Liquid?

Czyżby Team Liquid miał już dosyć drugich miejsc? Czyżby międzynarodowy eksperyment MIBR okazał się niewypałem? Tak twierdzi portal ESPN.com, który do...