fot. ESL/Helena Kristiansson

Luminosity z drugim zaproszeniem na iBUYPOWER Masters 2019

Poznaliśmy drugiego uczestnika iBUYPOWER Masters 2019. Kilka dni temu pierwsze zaproszenie na styczniową imprezę otrzymało Astralis, zaś teraz organizatorzy potwierdzili udział Luminosity Gaming. Dla graczy z Kraju Kawy będzie to premierowy turniej offline na pokładzie z niedawno zakontraktowanym Ricardo „boltzem” Prassem.

Za brazylijską formacją trudne dni, bowiem nie udało jej się przebrnąć przez zamknięte kwalifikacje do amerykańskiego Minora. W pierwszym spotkaniu z FURIĄ do gry nie dopuszczono snajpera Henrique „HEN1EGO” Telesa, gdyż latynos zapomniał dołączyć do składu ekipy na platformie ESEA. Tuż przed startem tych rozgrywek w LG doszło do roszady personalnej. Gustavo „yeLa” Knittela zastąpił znany z występów w Immortals i SK Gaming boltz. Jeszcze w starym składzie Luminosity zdołało dotrzeć do finału DreamHack Open Atlanta, gdzie musiało uznać wyższość Teamu Vitality.

iBUYPOWER Masters odbędzie się w dniach 19 i 20 stycznia w Los Angeles. W puli nagród imprezy znajduje się kwota 200 tysięcy dolarów, z czego połowa tej sumy trafi na konto triumfatora. Na amerykańskim turnieju wystąpi łącznie osiem zaproszonych drużyn.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – kolejne zmiany w trybie Danger Zone

Kolejny dzień i kolejna aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Valve w ostatnim czasie nie próżnuje i nadal prowadzi prace nad trybem battle r...

>