fot. ESL/Helena Kristiansson

Fnatic trzecim uczestnikiem iBUYPOWER Masters 2019

Organizatorzy iBUYPOWER Masters 2019 potwierdzili obecność kolejnej formacji na swojej imprezie. Po Astralis i Luminosity Gaming trzecie zaproszenie na turniej za oceanem otrzymała 10. drużyna światowego rankingu czyli Fnatic.

Obecny rok dla szwedzkiej ekipy przebiegał pod znakiem poszukiwania optymalnej piątki. W październiku szeregi Fnatic zasiliło dwóch byłych reprezentantów Red Reserve, Ludvig „Brollan” Brolin oraz Simon „twist” Eliasson i od tamtego momentu nie doszło już do żadnych roszad personalnych. W odmienionym składzie Skandynawowie dotarli do półfinału Intel Extreme Masters Chicago 2018, a w ostatnim czasie świętowali pierwsze zwycięstwo na turnieju offline w ramach PLG Grand Slam 2018. W finale azjatyckich rozgrywek podopieczni Jimmy’ego „Jumpy’ego” Berndtssona pokonali G2 Esports w stosunku 2:0, zgarniając tym samym czek opiewający na kwotę 70 tysięcy dolarów.

Na ten moment pewne udziału są następujące drużyny:

Astralis Fnatic Fnatic Luminosity Gaming

iBUYPOWER Masters odbędzie się w dniach 19 i 20 stycznia w Los Angeles. W puli nagród imprezy znajduje się rekordowa w jej historii kwota 200 tysięcy dolarów, z czego połowa tej sumy trafi na konto triumfatora. Na amerykańskim turnieju wystąpi łącznie osiem zaproszonych drużyn.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

adreN powróci do Liquid jako trener?

Od kilku dni głośno mówi się, że Wilton "zews" Prado miałby zostać nowym szkoleniowcem rodzimego MIBR. Oznaczałoby to, że do poszukiwań trenera został...

>