fot. DreamHack/Adela Sznajder

yeL kandydatem do zastąpienia horvy’ego w INTZ?

Wygląda na to, że zamieszanie kadrowe w INTZ eSports nie zakończy się na niemal przesądzonym transferze João „felpsa” Vasconcellosa do Made in Brazil. Zgodnie z doniesieniami portalu draft5.gg Brazylijska formacja planuje odsunąć João „horvy’ego Horvatha od składu, a jego miejsce może zająć Gustavo „yeL” Knittel.

Pod koniec lipca 2016 roku Luminosity Gaming przyjęło pod swoje skrzydła drużynę WinOut.net z Knittelem na pokładzie. Po ponad dwóch latach organizacja zdecydowała się na zakończenie współpracy z 26-latkiem na rzecz zakontraktowania znanego Ricardo „boltza” Prassa. Zanim yeL opuścił szeregi LG, wraz z kompanami dotarł do finału DreamHack Open Atlanta 2018, gdzie uległ Teamowi Vitality. Istnieje szansa, że w nowych barwach yeL spotka się ze starym dobrym znajomym Lucasem „destinym” Bullo. 21-latek jest bowiem przymierzany jako potencjalny następca felpsa.

W sierpniu tego roku horvy dołączył do zespołu występującego pod nazwą NoTag. Nieco ponad miesiąc później ekipa znalazła nowy dom w postaci INTZ. Wcześniej Horvath przez znaczną część roku znajdował się na ławce rezerwowych Immortals. Graczom z Kraju Kawy udało się uplasować na 6. pozycji w fazie zasadniczej ESL Pro League Season 8, dzięki czemu pojawili się oni na finałach rozgrywek. Tam nie zaprezentowali się już z najlepszej strony, kończąc swoją przygodę z turniejem na dwóch przegranych spotkaniach. Co ciekawe, od momentu sformowania składu nie doszło w nim do żadnych zmian personalnych.

Jeżeli powyższe plotki okażą się prawdziwe, skład INTZ eSports będzie prezentować się następująco:

  • Vito „kNg” Giuseppe
  • Marcelo „chelo” Cespedes
  • Alexandre „xand” Zizi
  • Lucas „destiny” Bullo
  • Gustavo „yeL” Knittel
  • Alessandro „Apoka” Marcucci – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

freakazoid zajmie miejsce Subrozy w Ghost?

Choć Ghost Gaming ma za sobą całkiem udany rok, to północnoamerykańską drużynę wkrótce mogą czekać kolejne zmiany. Tak przynajmniej twierdzi Jarek "De...