fot. ESL

3DMAX i ALTERNATE kolejnymi rywalami AGO w United Masters League

Jeszcze w tym roku AGO Esports będzie mogło poprawić swoją dotychczasową sytuację w tabeli United Masters League. Już dziś bowiem polska formacja rozegra kolejne dwa mecze w tych rozgrywkach, zaś jej rywalami będą Team 3DMAX oraz ALTERNATE aTTaX.

Team 3DMAX
vs AGO Esports
19:00 (BO2)

transmisja

Nie ma się co czarować – prawdopodobnie jeszcze kilka tygodni temu to 3DMAX byłoby faworytem, ale we francuskiej formacji wiele się pozmieniało. Nie prezentuje się ona już tak dobrze, na co ogromny wpływ miała oczywiście utrata aż dwóch zawodników na rzecz G2 Esports. Jak na razie włodarze znad Sekwany nie znaleźli ich następców, wobec czego zespół korzysta z usług dwójki zmienników – Aliego „hAdjiego” Haïnoussa i Enzo „Fearotha” Mestariego. A wyniki są… cóż, przeciętne. Wystarczy wspomnieć, że w ostatnich dniach zespół męczył się m.in. z pro100 i Tricked Esport, które do czołówki bynajmniej nie należą. AGO z kolei przystąpi do meczu jako triumfator 4. sezonu Polskiej Ligi Esportowej, a także triumfator krajowych eliminacji do WESG 2018.

ALTERANATE aTTaX
vs AGO Esports
21:00 (BO2)

transmisja

Swoje problemy ma także drugi z rywali Polaków, ALTERNATE aTTaX. Wczoraj przecież okazało się, że wraz z końcem roku formację opuści Florian „syrsoN” Rische, a już wcześniej podobną decyzję ogłosił także dotychczasowy lider zespołu, Nicolai „HUNDEN” Petersen. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że na dwanaście możliwych spotkań w UML, ALTERNATE wygrało zaledwie… jedno. Jakby tego było mało, kilka dni temu duńsko-niemiecki skład musiał przełknąć gorzką pigułkę w postaci porażki w wielkim finale ESL Meisterschaft Winter 2018 – wówczas ekipa nieoczekiwanie okazała się słabsza od niżej notowanego expert eSport.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

grux nowym graczem Red Reserve, disco doplan na ławce

Opublikowane już jakiś czas temu plotki znalazły swoje potwierdzenie – Joakim "disco doplan" Gidetun znalazł się poza składem Red Reserve. Miejsce 23-...