STS
fot. FACEIT

compLexity zaskakuje – ANDROID także ląduje na ławce!

Zaledwie dwa dni po odsunięciu od składu Jaccoba „yaya” Whiteakera włodarze compLexity Gaming podjęli decyzję o przeniesieniu na rezerwę kolejnego gracza. Tym razem padło na Bradleya „ANDROIDA” Fodora, co wywołało sporą konsternację wśród członków społeczności. Kanadyjczyk do compLexity trafił jeszcze w maju 2016 roku i to właśnie on był współautorem największych od dawna sukcesów północnoamerykańskiej formacji. To z nim […]

Zaledwie dwa dni po odsunięciu od składu Jaccoba „yaya” Whiteakera włodarze compLexity Gaming podjęli decyzję o przeniesieniu na rezerwę kolejnego gracza. Tym razem padło na Bradleya „ANDROIDA” Fodora, co wywołało sporą konsternację wśród członków społeczności.

Kanadyjczyk do compLexity trafił jeszcze w maju 2016 roku i to właśnie on był współautorem największych od dawna sukcesów północnoamerykańskiej formacji. To z nim w składzie coL mogło świętować powrót na Majora po czteroletniej przerwie. Co więcej, 24-latek i jego koledzy podczas FACEIT Major London 2018 dość niespodziewanie awansowali do czołowej ósemki, zapewniając sobie tym samym status legendy. Zespół z dobrej strony pokazał się także przy okazji cs_summit 3 i DreamHack Open Atlanta 2018, ale mimo to ANDROID nie zdołał obronić swojego miejsca w składzie, mimo że pod względem statystyk indywidualnych był jednym z lepszych zawodników.

To nie była dla nas łatwa decyzja, Brad był z nami przez dwa i pół roku, co, jak wiecie, w Counter-Strike’u jest naprawdę długim okresem – przyznał w oświadczeniu właściciel organizacji, Jason Lake. – Brad to niesamowity talent, ale skład Counter-Strike’a to maszyna. Jeżeli ta maszyna nie działa właściwie, nawet jeśli tylko jeden element nie działa właściwie, to musisz to przebudować. Jesteśmy pewni, że przed Bradem fantastyczna kariera i jesteśmy ogromnie wdzięczni za czas, który nam dał i za wpływ, który wywierał na nas każdego dnia – dodał.

Lake poinformował również, iż ma nadzieję, że będzie mógł podać informacje o nowych zawodnikach tak szybko, jak to tylko możliwe. I nie ma się co dziwić, gdyż wszyscy uczestnicy nadchodzącego Intel Extreme Masters Katowice 2019 mogą zgłaszać swoje składy tylko do 1 stycznia. Przypomnijmy, że ostatnimi czasy z compLexity łączono Tarika „tarika” Celika z MIBR oraz Ricky’ego „Rickeha” Mulhollanda z Rogue.

W tej sytuacji skład compLexity Gaming prezentuje się następująco:

  • Rory „dephh” Jackson
  • Peter „stanislaw” Jarguz
  • Shahzeb „ShahZaM” Khan
  • Jaccob „yay” Whiteaker – rezerwowy
  • Bradley „ANDROID” Fodor – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Luminosity zakk

zakk: Wszystkie plotki o zmianach w naszym składzie są fałszywe

Tuż przed startem zamkniętych kwalifikacji do amerykańskiego Minora Luminosity Gaming dokonało roszady personalnej. Gustavo "yeLa" Knittela zastąpił b...