STS
fot. ESL

RETO i xype nie są już zawodnikami Izako Boars!

Dość zaskakujące wieści płyną do nas z obozu Izako Boars. Polska organizacja jeszcze przed końcem roku poinformowała bowiem, że jej szeregi dziś opuściło aż dwóch zawodników – Michał „RETO” Silski i Dawid „xype” Lach. Powody zakończenia współpracy nie są znane. O wiele dłużej członkiem popularnych Dzików był xype, który szeregi drużyny zasilił w październiku ubiegłego roku. […]

Dość zaskakujące wieści płyną do nas z obozu Izako Boars. Polska organizacja jeszcze przed końcem roku poinformowała bowiem, że jej szeregi dziś opuściło aż dwóch zawodników – Michał „RETO” Silski i Dawid „xype” Lach. Powody zakończenia współpracy nie są znane.

O wiele dłużej członkiem popularnych Dzików był xype, który szeregi drużyny zasilił w październiku ubiegłego roku. Z kolei RETO do IB trafił w lipcu tego roku – najpierw jako gracz testowany, a później już jako pełnoprawny członek zespołu. To właśnie Silski i Lach pomogli ekipie Piotra „izaka” Skowyrskiego w zgarnięciu triumfów podczas Polbit Arena Tournament 2018 i Gametoon Challenge, a także w dotarciu do półfinału ostatniej edycji ESL Mistrzostw Polski. Na ten moment nie jest do końca jasne kto zajmie ich miejsce.

Warto jednak pamiętać, że pewne podejrzenia co do przyszłości xype’a można było mieć już od jakiegoś czasu – nastolatka zabrakło w ostatnich w tym roku spotkaniach Izako Boars, podczas których rolę piątego gracza pełnił trener formacji, Bartosz „Hyper” Wolny. Niemniej nic nie zapowiadało, że podobny los spotkać może także RETO. – Fajny to był czas, ale teraz trzeba postawić na nieco inne rzeczy. Zobaczymy co przyniesie przyszłość – przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych Silski.

W tej sytuacji skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Mateusz „matty” Kołodziejczyk
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Karol „tecek” Kapczyński
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

5 strzałów w dziesiątkę. Najlepsze transfery 2018 roku

Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy byliśmy świadkami wielu interesujących ruchów na rynku transferowym. W dzisiejszym zestawieniu chciałbym pr...