STS
fot. ESL

AttackeR i Summer wracają do TYLOO! captainMo i DD poza składem

Już po północy zmiany w swoim składzie niespodziewanie potwierdziło TYLOO. Chińska formacja zdecydowała się na wymianę aż dwóch graczy, w wyniku czego jej skład zasilili YuanZhang „AttackeR” Sheng oraz YuLun „Summer” Cai z Flash Gaming. Co ciekawe, obaj Chińczycy mieli już okazję współpracować z rodzimą ekipą. Summer był z nią związany między 2014 a 2017, […]

Już po północy zmiany w swoim składzie niespodziewanie potwierdziło TYLOO. Chińska formacja zdecydowała się na wymianę aż dwóch graczy, w wyniku czego jej skład zasilili YuanZhang „AttackeR” Sheng oraz YuLun „Summer” Cai z Flash Gaming.

Co ciekawe, obaj Chińczycy mieli już okazję współpracować z rodzimą ekipą. Summer był z nią związany między 2014 a 2017, zaś AttackeR występował w niej w podobnym okresie, jednak z roczną przerwą na grę w innych drużynach. Tak czy inaczej, obaj odeszli skonfliktowani z władzami organizacji, dołączając do nowo powstałego Flash Gaming, z którego teraz zostali wypożyczeni. W nowym zespole przebywać będą przez kolejne trzy miesiące, niewykluczony jest jednak ich transfer definitywny.

Obaj zawodnicy zajmą miejsca zwolnione przez Ke „captainaMo” Liu i Huiego „DD” Wu. Ten pierwszy z TYLOO związany był przez ostatnie sześć lat, drugi natomiast przez cztery. Niemniej teraz zdecydowali się oni odejść – Liu prawdopodobnie zakończy karierę, z kolei Wu będzie szukać dla siebie miejsca. Warto też pamiętać, że z nimi w składzie drużyna ostatnimi czasy rozczarowywała – nie najlepszą jej grę mogliśmy obserwować m.in. podczas SuperNova CS:GO Malta czy też PLG Grand Slam, gdzie nie włączyła się ona nawet do walki o końcowy triumf. W związku z tym przed nadchodzącym IEM Katowice 2019 postawiono na zmiany, które mają pomóc ekipie w powrocie na właściwe tory.

W tej sytuacji skład TYLOO prezentuje się następująco:

  • HaoWen „somebody” Xu
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • Kevin „xccurate” Susanto
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng – wypożyczony
  • YuLun „Summer” Cai – wypożyczony
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

karrigan wystąpi w EnVy podczas Minora w Katowicach!

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Finn "karrigan" Andersen nie pojawi się w Katowicach, gdzie najpierw odbędą się Minory, a potem także Major. Tera...