fot. FACEIT

ScreaM i Ex6TenZ sformują nowy skład?

Czyżbyśmy mieli już niedługo doczekać się na scenie CS:GO nowego międzynarodowego składu? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewis, który dotarł do informacji sugerujących, że pozostający ostatnio na uboczu Adil „ScreaM” Benrlitom i Kevin „Ex6TenZ” Droolans planują stworzenie nowej ekipy.

Obaj Belgowie swego czasu występowali w czołowych formacjach, a w 2013 roku pod banderą VeryGames wspólnie dotarli do półfinału DreamHack Winter. Niemniej od pewnego czasu ich kariery nie układają się już tak dobrze – w minionym roku Ex6TenZ został najpierw odsunięty od zespołu Teamu LDLC, a potem również G2 Esports. Z kolei ScreaM od czerwca prowadził poszukiwania drużyny, gdyż Team EnVyUs, z którym współpracował wcześniej, postanowił tymczasowo zamknąć dywizję Counter-Strike’a. W minionych tygodniach można go było oglądać w barwach miksowego NoChance, z którym dziś oficjalnie się rozstał.

Według informacji DeKaya do Benrlitom i Droolansa dołączyć miałby także David „devoduvek” Dobrosavljevic, który od maja pozostaje graczem LDLC. Odmiennego zdania jest jednak inny znany z nieoficjalnych doniesień dziennikarz, neL. On z kolei twierdzi, że w żadnym momencie nie było mowy o dołączeniu devoduveka do tego projektu. Co więcej, do ekipy nie trafi również były klubowy kolega Dobrosavljevica, François „AmaNEk” Delauney. Mimo wszystko pozostałe trzy brakujące fotele mieliby zająć gracze z Europy, o międzykontynentalnej mieszance ma więc nie być mowy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IceBeasto

IceBeasto i Sebekx oficjalnie w Movistar Riders!

Niewiele ponad tydzień temu informowaliśmy o potencjalnym dołączeniu Marcina "IceBeasto" Lebudy i Sebastiana "Sebekxa" Smejkala do Movistar Riders. Dz...