fot. DreamHack/Adela Sznajder

Spore zmiany w Red Reserve – aż dwóch graczy poza składem

Rok 2019 zaczął się od mocnego wstrząsu w szeregach Red Reserve. Szwedzka organizacja poinformowała dziś bowiem, iż sygnowany przez nią skład CS:GO opuściło aż dwóch graczy – Fredrik „freddieb” Buö został zwolniony ze swojego kontraktu, natomiast Hampus „hampus” Poser wylądował na ławce rezerwowych.

Obaj zawodnicy byli ostatnimi już członkami pierwotnego zespołu RR, który został wykupiony z GODSENT w czerwcu ubiegłego roku. Warto jednak pamiętać, że od momentu zmiany pracodawcy ekipa nie osiągnęła większych sukcesów, a gra na turniejach z serii DreamHack Open było wszystkim, na co mogła liczyć. Jakby tego było mało, jesienią formację opuścili Simon „twist” Eliasson i Ludvig „Brollan” Brolin, którzy postanowili kontynuować swoje kariery we Fnatic. To właśnie od momentu odejścia tej dwójki Red Reserve popadło w absolutną przeciętność.

Postawiono więc na konkretne roszady. Buö opuścił drużynę definitywnie i na ten moment nie jest jasne gdzie będzie kontynuować swoją karierę. Z kolei Poser nadal pozostaje związany swoją umową, ale domyślnie on także ma odejść. Jak możemy wyczytać w oświadczeniu, RR jest otwarte na wszystkie oferty dotyczące transferu 20-latka. Przypomnijmy, że od połowy grudnia na rezerwie znajduje się już Joakim „disco doplan” Gidetun, chociaż akurat on miał zostać tam przesunięty na własne życzenie z uwagi na osobiste problemy.

Tak czy inaczej, na ten moment skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • William „draken” Sundin
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Denis „grux” Gutaj
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
  • Joakim „disco doplan” Gidetun – rezerwowy
  • Hampus „hampus” Poser – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polacy walczą w Hunt Wave League. Dziś mecze AGO i x-komu

Wciąż trwają zmagania w internetowej Hunt Wave League, gdzie o nagrody z puli wynoszącej 10 000 dolarów walczą między innymi zawodnicy AGO Esports ora...