fot. ESL/Patrick Strack

pasha otwiera własny kanał na YouTubie. Zobacz pierwszy film

Wraz z końcem roku Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski został odsunięty od składu Virtus.pro. Jaka przyszłość czeka legendarnego zawodnika? Na ten moment nie wiadomo, chociaż niedawno przyznał, że być może skupi się teraz na streamowaniu. Jak się okazuje, 30-latek nie zamierza jednak ograniczać się tylko do tego.

Polski zawodnik postanowił bowiem otworzyć swój własny kanał na YouTubie, który w momencie pisania tego tekstu zdążył zebrać już blisko dwa tysiące subskrybentów, mimo że sam pasha ogłosił jego narodziny ok. 18:35. Co więcej, triumfator Majora z 2014 roku zdążył zamieścić już nawet pierwszy film, w którym, co może niektórych zaskoczyć, nie skupia się na roli showmana, tak jak na swoich streamach. Zamiast tego Jarząbkowski porusza tematykę osób, które po zakończeniu kariery zawodowego gracza nie mają pomysłu na swoją przyszłość m.in. z uwagi na fakt, że przez skupienie na grach zaniedbali edukację oraz bliskich. Cały materiał obejrzeć można poniżej:

Nie wiadomo czy pasha postawi tylko na kreowanie nowej zawartości, czy też będziemy mogli zobaczyć tam także np. co ciekawsze urywki jego streamów. Tak czy inaczej, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć kanał byłego gracza Virtus.pro pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe i Cloud9 wśród uczestników ELEAGUE Invitational 2019

Choć pierwsze informacje o styczniowym turnieju w CS:GO organizowanym przez ELEAGUE dotarły do nas pod koniec lipca ubiegłego roku, to amerykańska spó...