fot. ESL/Beth Saravo

Team One trenuje w Tychach przed amerykańskim Minorem

Choć amerykański Minor przed Intel Extreme Masters Katowice 2019 rozpocznie się dopiero za półtora tygodnia, to pierwsi jego uczestnicy pojawili się już w Polsce. Oparty na brazylijskich zawodnikach Team One od dziś gości bowiem w zlokalizowanym na Stadionie Miejskim w Tychach Gaming Housie lokalnego klubu.

Rywalizująca na co dzień w Ameryce Północnej piątka pomyślnie przebrnęła zarówno przez otwarty jak i zamknięty etap eliminacji do Minora. Na drodze do awansu Bruno „bit” Lima i spółka dosyć niespodziewanie rozprawili się z faworyzowanym Rogue, a w decydującym spotkaniu odprawili z kwitkiem Swole Patrol. 56. ekipę rankingu HLTV teraz czeka kolejne spore wyzwanie, bo już w pierwszym meczu katowickiego turnieju zmierzy się ona z Teamem Envy. Do swojego inauguracyjnego starcia Team One przygotowywać się będzie właśnie w kwaterze GKS Tychy Esports, który zapewnił przybyszom zza oceanu komfortowe warunki do treningów.

Americas Minor Championship Katowice 2019 odbędzie się między 22 a 26 stycznia w katowickiej ESL Arenie. W stolicy Górnego Śląska wystąpi łącznie osiem ekip, a dwie najlepsze zapewnią sobie bezpośredni awans na tegoroczny IEM Katowice. Zespół z trzeciej lokaty otrzyma natomiast możliwość gry w zaplanowanych na 27 stycznia barażach, które wyłonią ostatnią parę uczestników lutowego Majora. Więcej informacji dotyczących zbliżającej się imprezy znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Actina PACT prezentuje swój skład League of Legends!

Kolejna polska organizacja postanowiła zainwestować w scenę League of Legends – tym razem padło na Actina PACT, które dotychczas znane było raczej fan...