fot. ESL/Helena Kristiansson

Przed nami turniej debiutów – rozlosowano grupy iBUYPOWER Masters 2019

Rok 2019 rozpoczął się już kilkanaście dni temu, ale na pierwsze lanowe emocje przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Dopiero w przyszłym tygodniu startuje iBUYPOWER Masters 2019, czyli przedostatni test przed przed nadchodzącym katowickim Minorem.

Organizatorzy amerykańskiej imprezy na tydzień przed rozpoczęciem zmagań ogłosili podział na grupy, w jakich mierzyć będą się poszczególni uczestnicy. A pamiętajmy, że za oceanem kilka ekip po raz pierwszy zaprezentuje się publice w nowym kształcie, bo drużyny nie próżnowały na rynku transferowym. Swego rodzaju debiut w odmienionym kształcie zaliczą m.in. Team Liquid oraz Luminosity Gaming, które zmierzą się ze sobą w pierwszej rundzie grupy B. Z ciekawością warto będzie śledzić także poczynania m.in. próbującego zadomowić się w czołówce compLexity Gaming oraz dominatorów z 2018 roku, czyli Astralis – obie te drużyny znalazły się w grupie A.

Dokładny podział na grupy, a także pary pierwszej rundy spotkań prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
Astralis Cloud9 FaZe Clan Ghost Gaming
Fnatic compLexity Gaming Team Liquid Luminosity Gaming

Astralis vs compLexity Gaming Team Liquid vs Luminosity Gaming
Cloud9 vs Fnatic FaZe Clan vs Ghost Gaming

iBUYPOWER Masters 2019 odbędzie się 19 i 20 stycznia w mogącym pomieścić do 1,5 tysiąca osób AVALON Hollywood. Łączna pula nagród imprezy wyniesie 200 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 100 tysięcy.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports

AGO z problemami melduje się w fazie play-off Hunt Wave League

Szczęśliwie zakończyło się starcie AGO Esports w decydującym spotkaniu grupy B w ramach Hunt Wave League. Polacy po niemałych problemach pokonali niem...

>