fot. ESL/Helena Kristiansson

Minor EU: ENCE gromi ex-Space Soldiers

Zawodnicy ENCE eSports rozgromili byłych graczy ex-Space Soldiers w pierwszym meczu grupy B europejskiego Minora. Ekipa Buğra „Calyxa” Arkına w żadnym momencie nie była w stanie poważnie zagrozić Finom, dzięki czemu ci już wkrótce wezmą udział w pojedynku, którego zwycięzca awansuje do play-offów imprezy.

ex-Space Soldiers 6 : 16 ENCE eSports

(Minor EU – grupa B)
6 5 Train 10 16
1 6

W pierwszej połówce podczas starcia na Trainie zdecydowanie lepiej radzili sobie gracze ENCE eSports, którzy najpierw zatriumfowali w dwóch rundach rozpoczynających rozgrywkę, a następnie po jednej porażce doliczyli na swoje konto kolejne trzy punkty. Po chwili byli zawodnicy Space Soldiers ruszyli do kontrataku, w wyniku którego odrobili tylko cztery oczka, po czym oddali wszystkie pozostałe rywalom, przez co Finowie prowadzili 10:5 przed zamianą stron.

Druga część gry rozpoczęła się od zwycięstwa ENCE w pistoletówce i rundzie force. Następnie ex-Space Soldiers zgarnęło jeden punkt, lecz w kolejnych minutach to gracze z północy Europy ponownie zaczęli gromić przeciwników, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 16:6 dla drużyny Jere’a „sergeja” Salo.

Już za chwilę rozpoczną się dwa następne pojedynki rozgrywane w ramach europejskiego Minora. W pierwszym North zmierzy się z Windigo, a następnie Vitality zagra z Valiance o awans do play-offów imprezy. Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat EU Minor Championship Katowice 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Valiance lepsze od mousesports! ropz i spółka o krok od eliminacji z Minora

Reprezentanci mousesports zakończyli swój pierwszy pojedynek w ramach europejskiego Minora. W walce na Mirage'u lepsi okazali się gracze Valiance &amp...