STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

TENZKI nie będzie już grał z Rogue

Zaledwie kilka tygodni trwała przygoda Jespera „TENZKIEGO” Plougmanna z Rogue. Duński zawodnik w ostatnim czasie był testowany przez północnoamerykańską formację, teraz jednak ogłosił rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy. Formalnie do końca roku 24-latek związany był z ALTERNATE aTTaX, ale już od grudnia regularnie występował w Rogue. Z zespołem tym próbował awansować najpierw na amerykańskiego Minora, a potem […]

Zaledwie kilka tygodni trwała przygoda Jespera „TENZKIEGO” Plougmanna z Rogue. Duński zawodnik w ostatnim czasie był testowany przez północnoamerykańską formację, teraz jednak ogłosił rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

Formalnie do końca roku 24-latek związany był z ALTERNATE aTTaX, ale już od grudnia regularnie występował w Rogue. Z zespołem tym próbował awansować najpierw na amerykańskiego Minora, a potem również na StarSeries i-League Season 7, w obu wypadkach próby te były jednak bezskuteczne. Szczególnie bolesny był brak przepustki do Katowic, bo drużyna ze Stanów Zjednoczonych po występie na FACEIT Major London 2018 miała chrapkę na kolejny udział we współorganizowanych przez Valve zawodach, ale ostatecznie musiała obejść się smakiem. Niemniej nie wiadomo czy to TENZKI nie był zainteresowany przedłużeniem współpracy, czy też reszta składu zrezygnowała z jego usług.

Rozpoczął się 2019 rok, zaś ja jestem wolnym zawodnikiem – ogłosił Plougmann za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Jestem głodny gry i szukam drużyny, która będzie posiadać dokładnie te same cele i motywację, co ja. Nie wahajcie się więc kontaktować ze mną poprzez wiadomości prywatne lub też mojego agenta, Dennisa Vanga – dodał. Warto pamiętać, że dla duńskiego gracza poszukiwania nowego zespołu to nie pierwszyzna, gdyż od dłuższego czasu nie jest on w stanie zagrzać nigdzie miejsca na dłużej niż zaledwie na kilka miesięcy.

W tej sytuacji skład Rogue prezentuje się następująco:

  • Daniel „vice” Kim
  • Spencer „Hiko” Martin
  • Hunter „SicK” Mims
  • Mathias „MSL” Lauridsen
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Nie wiem jakie będzie rozwiązanie naszych problemów". Gracze mousesports zabierają głos po porażce

mousesports było najwyżej sklasyfikowaną w rankingu HLTV formacją, która przystąpiła do rywalizacji na europejskim Minorze przed Intel Extreme Masters...