STS
fot. EPICENTER

freakazoid wystąpi podczas iBUYPOWER Masters 2019?

O przenosinach Ryana „freakazoida” Abadira do Ghost Gaming plotkowało się już pod koniec ubiegłego roku. I chociaż ostatnio cała sprawa nieco przycichła, to wygląda na to, że faktycznie coś może być na rzeczy. A tak przynajmniej twierdzą dziennikarze portalu Rush B Media. Jak możemy wyczytać na łamach tego portalu, 26-latek faktycznie miałby do Ghost dołączyć i to […]

O przenosinach Ryana „freakazoida” Abadira do Ghost Gaming plotkowało się już pod koniec ubiegłego roku. I chociaż ostatnio cała sprawa nieco przycichła, to wygląda na to, że faktycznie coś może być na rzeczy. A tak przynajmniej twierdzą dziennikarze portalu Rush B Media.

Jak możemy wyczytać na łamach tego portalu, 26-latek faktycznie miałby do Ghost dołączyć i to jeszcze przed startem iBUYPOWER Masters 2019! Przypomnijmy, że impreza ta rozpoczyna się w najbliższą sobotę, czasu na ewentualne ogłoszenie transferu nie pozostało więc zbyt wiele. Niespodzianki nie ma natomiast w przypadku doniesień na temat tego, czyje miejsce miałby Abadir zająć. Wraz z jego przyjściem swój fotel miałby bowiem stracić Yassine „Subroza” Taoufik, nie wiadomo jednak czy wylądowałby on na ławce rezerwowych, czy też rozstałby się z organizacją definitywnie.

Podczas iBUYPOWER Masters 2019 Ghost rywalizować będzie w grupie B. Do tego samego zbioru trafiły również FaZe Clan, Team Liquid oraz Luminosity Gaming, czyli trzy drużyny, które w ostatnim czasie również dokonały roszad personalnych. I o ile w przypadku FaZe i Liquid mówimy o w pełni zamierzonych ruchach, tak Luminosity musiało wymienić zawodnika bardziej z konieczności, gdyż Ricardo „boltz” Prass nie otrzymał wizy uprawniającej go do wjazdu na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Ghost Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Matthew „Wardell” Yu
  • Josh „steel” Nissan
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Jason „neptune” Tran
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

TENZKI nie będzie już grał z Rogue

Zaledwie kilka tygodni trwała przygoda Jespera "TENZKIEGO" Plougmanna z Rogue. Duński zawodnik w ostatnim czasie był testowany przez północnoamerykańs...