STS
fot. Virtus.pro

Virtus.pro zaprezentowało nowe koszulki!

W połowie listopada Virtus.pro zaprezentowało nowy wygląd swojego loga, co miało być kluczowym elementem unowocześnienia wizerunku rosyjskiej organizacji. Klasyczny biały niedźwiedź pozostał, ale przybrał nieco bardziej modernistyczny wygląd – zniknęła ta to charakterystyczna tarcza, którą zastąpiła ogromna litera V.

Dziś natomiast włodarze z Europy Wschodniej ujawnili projekt koszulek, które w tym roku przywdziewać będą reprezentanci VP. Tutaj także nie obyło się bez rewolucji, bo dotychczasowy wzór, stanowiący połączenie białego, pomarańczowego i czarnego, porzucono na rzecz czegoś o wiele bardziej prostego. W sesji zdjęciowej nowych strojów udział wzięli zawodnicy Dota 2, ale pamiętajmy, że zakładać je będzie także polska piątka rywalizująca na scenie CS:GO.

fot. twitter.com/virtuspro

Podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego w nowych koszulkach pokażą się na pewno w połowie kwietnia, bo właśnie wtedy odbędzie się Charleroi Esports 2019, na które otrzymali oni bezpośrednie zaproszenie. Na ten moment nie wiadomo czy będzie nam dane zobaczyć ich na jakimś lanie przed tym terminem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Minor CIS: Team Spirit vs AVANGAR – statystyki graczy

Piątek z Minorami oficjalnie rozpoczął się. Pierwszy dzisiejszy mecz nie obfitował jednak w zbyt wiele wrażeń, bo od pierwszej do ostatniej minuty AVA...