fot. FACEIT

W nocy poznamy triumfatorów iBUYPOWER Masters 2019

Po pierwszym, pełnym problemów dniu iBUYPOWER Masters 2019 nadeszła pora na dzień drugi. To właśnie dziś czeka nas dokończenie fazy grupowej (która pierwotnie miała zostać w całości rozegrana wczoraj) oraz play-offy, po których poznamy ostatecznego triumfatora.

Na ten moment pewne gry w fazie pucharowej są tylko Astralis i Team Liquid, które nie poznały jeszcze goryczy porażki. Nadal wolne pozostają jednak dwa pozostałe miejsca – o jedno z nich w bezpośrednim pojedynku powalczą Cloud9 i Fnatic. Szanse na awans nadal ma także FaZe Clan, ale z uwagi na wczorajszą niespodziewaną porażkę z Ghost Gaming musi wygrać jeszcze dwa spotkania, najpierw z Luminosity, a później… ponownie z Ghost. Wiele w tym wypadku zależeć będzie od postawy nowo pozyskanego Daurena „AdreNa” Kystaubayeva, który w sobotę nie pokazał się ze zbyt dobrej strony.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

20 stycznia
19:00 Luminosity Gaming vs FaZe Clan BO1
19:00 Cloud9 vs Fnatic BO1
20:30 Ghost Gaming vs Luminosity/FaZe BO1
22:00 Team Liquid vs 2. drużyna grupy A BO3
21 stycznia
01:00 Astralis vs 2. drużyna grupy B BO3
04:00 wielki finał BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale iBUYPOWER na Twitchu. Po więcej informacji na temat iBUYPOWER Masters 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spirit zagra na Majorze po raz drugi! Dima i spółka pewni gry na IEM Katowice 2019

Team Spirit zapewnił sobie drugi w historii i jednocześnie drugi z rzędu awans na Majora! W finale drabinki przegranych Minora CIS rosyjsko-ukraiński...