fot. ESL/Adela Sznajder

Wieczorem pierwsze eliminacje do Intel Challenge 2019. Jeszcze czas się zapisać!

Dwa dni temu dowiedzieliśmy, że i w tym roku do Katowic zawita Intel Challenge, czyli kobiety turniej Counter-Strike: Global Offensive rozgrywany przy okazji Intel Extreme Masters. Dziś natomiast ruszają pierwsze eliminacje, które pozwolą nam wyłonić wszystkie uczestniczki nadchodzącej imprezy.

Już teraz swój udział w zawodach kwalifikacyjnych potwierdziło m.in. Beşiktaş Esports oraz Team Unknown. W akcji zobaczymy również międzynarodowy skład, którego częścią jest finalista ubiegłorocznej edycji Intel Challenge, Julia „bullet girl” Kurzyńska. Niemniej lista nie jest jeszcze zamknięta, bo wszystkie zainteresowane zawodniczki mogą rejestrować swoje drużyny do godziny 18:00 pod tym adresem. Same zmagania rozpoczną się godzinę później.

Intel Challenge Katowice 2019 odbędzie się między 28 lutego a 2 marca. Łącznie do wygrania będzie 50 tysięcy dolarów, o które na pewno powalczy obrońca tytułu, czyli Dignitas z Ameryki Północnej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nisha i jego Team Secret spadają do drabinki przegranych The Chongqing Major

Kolejny dzień The Chongqing Major za nami. Dzisiaj czekały na nas dwa kolejne mecze drabinki przegranych oraz finał drabinki wygranych. Z rezultatów p...