fot. GG League/Maciej Kołek

AVEZ zaprezentowało skład – w drużynie m.in. stark i ponczek

Narodziny AVEZ Esport, nowej polskiej organizacji esportowej, obwieszono już w grudniu ubiegłego roku. Aż do dziś jednak nie znaliśmy żadnych szczegółów dotyczących nowego tworu, ale to już przeszłość – wreszcie zaprezentowano nam bowiem nowy skład, nad którym pieczę sprawował będzie Dawid „Junior” Jędrzejowski.

Trzon drużyny tworzyć będą aż trzej byli zawodnicy x-kom teamu, w tym m.in. Krzysztof „stark” Lewandrowski, który ostatnie dwa miesiące ubiegłego roku spędził na ławce rezerwowych, zaś ostatnimi czasy grywał z miksowym cats. Na rezerwie znajdował się również Wiktor „mynio” Kruk – jego przygoda z należącą do znanej sieci sklepów ekipą trwała jednak tylko kilka tygodni. Z kolei Patryk „ponczek” Wites po rozstaniu z x-komem próbował swoich sił w PRIDE, ale jego ówczesny skład wytrzymał tylko przez miesiąc.

Pozostałe dwa wolne miejsce zajęli natomiast Rafał „sany” Pietrzak i Michał „crank” Krystyniak. Ten pierwszy pozostawał bez zatrudnienia od września 2018 roku, gdy to końca dobiegła jego przygoda z Illuminar Gaming. Drugi natomiast grał przez pewien czas wraz z ponczkiem we wspomnianym już PRIDE, ostatnio natomiast wspomagał miksowe FAM podczas starć grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. W międzyczasie bezskutecznie próbował również wraz z FIREMIX dostać się na azjatyckiego Minora.

Nowy skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Krzysztof „stark” Lewandrowski
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Michał „crank” Krystyniak
  • Rafał „sany” Pietrzak
  • Dawid „Junior” Jędrzejowski – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, na początek FaZe i Cloud9

Po dwóch Majorach ELEAGUE stawia na nieco bardziej kameralny format – przed nami ELEAGUE CS:GO Invitational 2019. W zawodach wezmą co prawda udział ty...