fot. Turner Sports/ELEAGUE

Rusza ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, na początek FaZe i Cloud9

Po dwóch Majorach ELEAGUE stawia na nieco bardziej kameralny format – przed nami ELEAGUE CS:GO Invitational 2019. W zawodach wezmą co prawda udział tylko cztery drużyny, ale wszystkie one już za chwilę pojawią się na Intel Extreme Masters Katowice 2019, będzie więc co oglądać.

Jako pierwsi na serwerze zameldują się gracze FaZe Clanu i Cloud9. Oba te zespoły miały okazję niedawno zaprezentować się podczas iBUYPOWER Masters 2019, ale swojego pobytu w Los Angeles nie będą wspominać zbyt miło – i jedni, i drudzy nie zdołali bowiem przebrnąć choćby przez fazę grupową. Kilka godzin później dojdzie natomiast do pojedynku compLexity Gaming z BIG. Ci pierwsi także nie pokazali się w LA ze zbyt dobrej strony, drudzy natomiast zaliczą lanowych debiut z pozyskanym niedawno İsmailcanem „XANTARESEM” Dörtkardeşem, który postanowił po raz pierwszy w swojej karierze opuścić ojczyznę i spróbować sił za granicą.

Piątkowy harmonogram prezentuje się następująco:

25 stycznia

Półfinał drabinki wygranych

20:00 FaZe Clan vs Cloud9 BO3
23:00 BIG vs compLexity Gaming BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale ELEAGUE na Twitchu. Po więcej informacji na temat ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Kikis

Pątko w piątki: Kiedy jeden gracz (lub jego brak) odmienia całą drużynę

Jak wiadomo, Liga Legend to gra drużynowa, a cała formacja składa się z pięciu graczy i sztabu szkoleniowego. Historia widziała już jednak przypadki,...