fot. Turner Sports/ELEAGUE

Dziś poznamy pierwszego finalistę ELEAGUE CS:GO Invitational 2019

Cześć ekip postawiło wczoraj pierwszy krok na drodze do triumfu w ELEAGUE CS:GO Invitational 2019, część natomiast jest już o krok od eliminacji. Dziś na amerykańskiej imprezie zapadną więc pierwsze rozstrzygnięcia, które powiedzą nam co nieco na temat dyspozycji poszczególnych ekip.

Najbliżej pożegnania się z Atlantą są FaZe Clan i compLexity Gaming, które wczoraj zgodnie przegrały swoje mecze wynikiem 0:2, wyczerpując tym samym limit błędów. Mimo wszystko wydaje się jednak, że, przynajmniej na razie, europejczycy powinni obronić swoje miejsce, zwłaszcza wobec słabej postawy nowych nabytków coL. Na drugim biegunie znalazły się natomiast Cloud9 i BIG – pierwszy dzień zmagań zespoły te zakończyły z dodatnim bilansem i już za kilkanaście godzin jedna z nich zapewni sobie awans do wielkiego finału zawodów. Faworytami będą podopieczni niemieckiej organizacji, którzy ponownie będą liczyć na Owena „smooyę” Butterfielda i zatrudnionego kilka tygodni temu Ismailcana „XANTARESA” Dörtkardeşa.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

26 stycznia

1. runda drabinki przegranych

20:00 FaZe Clan vs compLexity Gaming BO3

Finał drabinki wygranych

23:00 Cloud9 vs BIG BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale ELEAGUE na Twitchu. Po więcej informacji na temat ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Asia Minor: Grayhound Gaming vs ViCi Gaming – statystyki graczy

Dwie formacje reprezentujące Oceanię zdominowały azjatyckiego Minora.Wczoraj awans na Majora w Katowicach wywalczyło sobie Renegades, dziś ta sztuka u...