fot. ESL/Adam Łakomy

To jeszcze nie koniec – przed nami walka o ostatnie dwa miejsca na Majorze!

Cztery regionalne Minory już za nami, ale to jeszcze nie koniec emocji. Na Intel Extreme Masters Katowice 2019 nadal pozostały bowiem dwa wolne miejsca, które zdobyć będzie można już dziś w ramach tzw. turnieju Play-in. Nie wszyscy dostąpią jednak tego zaszczytu, gdyż kandydatów mamy czterech.

Wszyscy oni polegli na ostatniej prostej i w swoich regionach zajęli dopiero trzecie miejsca, mamy więc do czynienia ze swoistymi zawodami pocieszenia. Jako pierwsi na serwerze zameldują się gracze North, czyli uczestnicy FACEIT Major London 2018, którzy tym razem musieli ustąpić na Starym Kontynencie miejsca ENCE eSports oraz Teamowi Vitality. Naprzeciwko Duńczyków stanie natomiast ViCi Gaming, czyli przedstawiciel azjatyckiej myśli CS:GO. Nieco ponad godzinę później do gry wejdą również reprezentant CIS, Winstrike Team oraz Team Envy z Ameryki Północnej. Warto w tym miejscu przypomnieć, że pierwsza porażka nie będzie oznaczała jeszcze definitywnej eliminacji, gdyż Play-in rozgrywane będzie z zastosowaniem drabinki podwójnej eliminacji.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

27 stycznia
12:00 North vs ViCi Gaming BO1
13:10 Winstrike Team vs Team Envy BO1
14:30 finał drabinki wygranych BO1
15:45 1. runda drabinki przegranych BO3
19:45 finał drabinki przegranych BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat Minor Championship Play-in Katowice 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 na szczycie tabeli! Jankos i spółka jedyną niepokonaną ekipą w LEC

Po pierwszym tygodniu wydawało się, że trudno będzie którejkolwiek z drużyn zbliżyć się do Misfits czy G2 Esports. Dwa dni temu gracze exceL Esports b...