STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Envy odpada z walki o Majora. North o awans zawalczy z ViCi

Team Envy przegrywając z North bezpowrotnie utraciło szansę na występ podczas Intel Extreme Masters Katowice 2019. Duńczycy nie mieli dużych kłopotów w grze ze swoimi rywalami, co widać było między innymi po pierwszej połówce starcia na Trainie. Dzięki triumfowi ekipa Nicklasa „gade’a” Gade’a zagra wkrótce z ViCi Gaming o slota na Majorze.

North
2 : 0 Team Envy

(Minor Play-in – półfinał LB)
16 13 Train 2 9
3 7
16 9 Mirage 6 11
7 5
Inferno

Gra Teamu Envy w pierwszej połowie Traina była praktycznie niewidoczna. Na samym starcie reprezentanci North z łatwością ośmiokrotnie pokonali swoich rywali, a następnie, po dwóch rundach straty, zgarnęli wszystkie pięć pozostałych do zamiany stron oczek. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części Amerykanie i Duńczyk rozpoczęli kontratak, dzięki któremu odzyskali siedem punktów, ale ostatecznie to Skandynawowie zakończyli mecz wynikiem 16:9.

Na Mirage’u, podobnie jak na poprzedniej mapie, widać było dominację North. Duńczycy najpierw zatriumfowali w dwóch pierwszych rundach, a następnie pozwolili przeciwnikom wyrwać jedno oczko. Valdemar „valde” Bjørn Vangså i jego koledzy nie zamierzali jednak pozwolić by Envy z nimi zremisowało i wkrótce potroili swój dorobek. Ekipa Finna „karrigana” Andersena do końca połówki zgarnęła jeszcze pięć punktów, przez co traciła do rywali trzy rundy. Po zamianie stron Skandynawowie zatriumfowali czterokrotnie, po czym przegrali dokładnie tyle samo razy. Koniec końców lepsi okazali się Duńczycy, którzy pokonali przeciwników 16:11.

Już za chwilę kolejny mecz, w którym North zmierzy się z ViCi Gaming. Tym razem stawką meczu będzie bezpośredni awans na IEM-a w Katowicach. To oraz kolejne spotkania oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat Minor Championship Play-in Katowice 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzech kandydatów, jedno trofeum. Dziś poznamy triumfatora ELEAGUE Invitational

Przed nami ostatni już dzień ELEAGUE CS:GO Invitational 2019. W walce o mistrzowski tytuł nadal pozostają trzy ekipy, bowiem wczoraj z imprezą pożegna...