x-kom stomp
fot. GG League/Maciej Kołek

AGO i x-kom walczą na międzynarodowej arenie

Wieczorny mecz AGO Esports w ESEA Mountain Dew League Season 30 to tylko jeden z trzech zaplanowanych na poniedziałek pojedynków z udziałem polskich drużyn. Jastrzębie czeka dziś także starcie w ramach United Masters League, a kolejny krok w stronę triumfu w OGA Counter PIT Season 4 będzie chciał postawić x-kom team.

x-kom team vs Unique
18:00 (BO3)

transmisja

Rywalem podopiecznych Adriana „IMD” Piepera w półfinale drabinki wygranych internetowego turnieju będzie wschodnioeuropejskie Unique, które w pierwszej rundzie po pasjonującym boju pokonało Nemigę Gaming. Polacy z kolei bez żadnego problemu rozprawili się ze skandynawskim Ronin Horde i wydaje się, że to właśnie oni będą przystępować do dzisiejszej batalii w roli faworytów. Na liście osiągnięć Unique próżno szukać jakichkolwiek robiących pozytywne wrażenie rezultatów; nawet otwarte eliminacje do Minora regionu CIS okazały się dla Pavla „PASHANOJA” Legostaeva i spółki zbyt wymagającym wyzwaniem.

Tricked Esport vs AGO Esports
21:00 (BO2)

transmisja

Faza zasadnicza United Masters League powoli zbliża się do końca, a więc czas na szybki rzut oka na tabelę. W tej AGO Esports ulokowane jest obecnie na siódmej lokacie dającej awans do play-offów. Tuż za plecami Polaków czai się jednak kilka ekip, a jedną z nich jest Tricked Esport. Obie drużyny z pewnością celują więc w komplet punktów, a przed startem meczu w nieznacznie lepszej sytuacji znajduje się piątka Dominika „GruBego” Świderskiego. W końcu duński skład kilka dni temu niespodziewanie opuścił Martin „PERCY” Wessel, a jego tymczasowym zastępcą stał się mało doświadczony Rasmus „sjuush” Beck.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bloody B800 – niezawodna, budżetowa klawiatura optyczno-mechaniczna

W dzisiejszym świecie każdy gracz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że klawiatury mechaniczne radzą sobie w najbardziej wymagających tytułach espor...

>