fot. Esports Performance Center

Czas na starcie o drugie miejsce w Ultralidze. Dziś pojedynek PRIDE z EPC

Wczorajsze potyczki w Ultralidze bez dwóch zdań dostarczyły fanom sporo emocji. Nareszcie doczekaliśmy się niespodziewanych wyników i wyrównanych, mrożących krew w żyłach spotkań, jednakże to nie koniec zmagań na ten tydzień. Dziś rozstrzygnięte zostaną bowiem kolejne mecze w ramach trzeciej kolejki rozgrywek od Polsat Games.

Na początek dnia przebywające aktualnie na bootcampie w Warszawie Illuminar Gaming podejmie Indictive Esports. Wczorajszego wieczoru Miłosz „Raven” Domagalski i jego kompani zmierzyli się z Rogue Esports Club i wbrew wszelkim oczekiwaniom byli nawet bardzo blisko pokonania faworytów. Trudno jest zatem oczekiwać, że będące w o wiele lepszej formie iHG nie poradzi sobie dzisiaj z Indictive, które mówiąc delikatnie, nie radzi sobie w Ultralidze.

Po krótkiej przerwie na wirtualnej arenie spotkają się Esports Academy oraz ACTINA PACT. Pierwsza z wymienionych formacji wczoraj w końcu mogła cieszyć się ze swojego pierwszego zwycięstwa, lecz nie oznacza to, że będzie faworytem w starciu z PACT. Drużyna Wojciecha „Lewusa” Strykowskiego raczej nie powinna mieć problemów z ograniem graczy Esports Academy, nawet pomimo tego, że w ostatnich starciach nie radziła sobie nadzwyczaj dobrze.

Około godziny 19:30 Wisła Płock podejmie walkę z Rogue Esports Club. Ekipa Marcina „Unknowna” Kubickiego zaskoczyła wczoraj fanów Ultraligi, pokonując faworyzowany przez wielu Team EPC, co oczywiście może napawać optymizmem. Niemniej dziś Nafciarze staną w szranki z teoretycznie trudniejszym przeciwnikiem. Mimo że Rogue miało spore problemy z ograniem Illuminar Gaming, to wciąż sprawia wrażenie najsilniejszego zespołu w Ultralidze i na pewno nie pozwoli sobie na porażkę z Wisłą.

Trzeci tydzień Ultraligi zakończy się pojedynkiem dwóch zespołów z bilansem 4-1, czyli PRIDE i Teamu EPC. Do wczoraj podopieczni Adriana „hatchy’ego” Widery byli niepokonani, ale ich świetną passę zakończyła Wisła Płock. Z kolei stojące po drugiej stronie barykady PRIDE uległo dotychczas tylko i wyłącznie zawodnikom Rogue Esports Club. Starcie PRIDE z EPC może być kluczowe w kwestii walki o bezpośredni awans do drugiej rundy play-offów Ultraligi, dlatego też z pewnością zobaczymy wyrównany mecz.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Ultraligi:

Środa, 6 lutego
17:30 Illuminar Gaming vs Indictive Bo1
18:30 Esports Academy vs ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock vs Rogue Esports Club Bo1
20:30 PRIDE vs Team EPC Bo1

Wszystkie spotkania Ultraligi będą transmitowane w telewizji na kanale Polsat Games, a także w serwisie Twitch oraz YouTube. Po więcej informacji na temat Ultraligi, składy wszystkich drużyn oraz pełny harmonogram zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... TaZ zostaje odsunięty od składu Virtus.pro

O tym, że Virtus.pro nie jest w najlepszej formie, wiadomo było od dawna, ale dopiero wydarzenia z początku 2018 roku możemy określić mianem prawdziwe...