STS

Skrzynki podczas IEM Katowice 2019 – co zrobić, by je dostać?

Już w przyszłym tygodniu Katowice staną się światową stolicą esportu, a wszystko z uwagi na pierwszego w tym roku Majora, który odbywać się będzie pod szyldem Intel Extreme Masters. A skoro Major to i wartościowe skrzynki ze specjalnymi przedmiotami, których zdybcie w tradycyjnych kontenerach nie jest możliwe. W tym roku więc tym bardziej warto opisać dokładnie co należy zrobić, by specjalną skrzynkę zdobyć – bo na pewno nie należy pisać na twitchowym czacie komendy !drop. Nie działa, sprawdzaliśmy.

Tym razem cały system dropów został wywrócony do góry nogami, bo dotychczas szansę na nagrodę miała każda osoba, która oglądała mecze za pośrednictwem jednej z trzech opisanych poniżej metody. Obecnie natomiast musimy zacząć od nabycia tzw. Viewer Pass – wycenionej na 9,99 dolarów przepustki, dającej nam nieograniczony dostęp do Pick’Em Challenge oraz właśnie możliwość otrzymania kontenera. Ponadto na przestrzeni całej imprezy naszym łupem paść mogą tylko maksymalnie trzy Souvenir Packages, bo możliwość wydropienia takiego przedmiotu dostajemy tylko przy okazji podbicia poziomu naszej odznaki, którą dostaliśmy przy zakupie wspomnianej wcześniej przepustki. A tę upgrade’ujemy wykonując przeróżne zadania, wśród których znajduje się również śledzenie kolejnych starć.

Tym samym aby w ogóle mieć możliwość otrzymania specjalnej paczki, nadal musimy oglądać mecze. Można to robić na trzy sposoby:

1. Za pośrednictwem ESL.TV Polska w serwisie Twitch. Wcześniej należy się jednak zalogować na swoje konto oraz podpiąć pod nie konto Steam:

2. Za pośrednictwem GOTV poprzez zakładkę dostępną w CS:GO:

3. Za pośrednictwem SteamTV, logując się uprzednio na swoje konto Steam:

I na koniec uwaga – jednoczesne oglądanie spotkań w GOTV, SteamTV oraz na Twitchu nie zwiększa szans na drop, gdyż nadal korzystamy z tego samego konta Steam z wykupioną jedną i tą samą przepustką Viewer Pass. Ponadto osoby, które zdecydują się korzystać z aplikacji mobilnej Twitcha, nadal mogą liczyć na drop.


Intel Extreme Masters Katowice 2019 rozpocznie się 13 lutego i potrwa do 3 marca. W sumie udział w zawodach wezmą 24 drużyny, a wśród nich także broniące mistrzowskiego tytułu Astralis. Łączna pula nagród wyniesie okrągły milion dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 500 tysięcy dolarów. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Carmac

CARMAC: Żaden mecz BO3 na Majorze nie rozpocznie się wcześniej niż zaplanowano

Już w przyszły wtorek rozpocznie się największe w pierwszej połowie 2019 roku święto na międzynarodowej scenie CS:GO – Intel Extreme Masters Katowice....