fot. ESL/Damian Gątkiewicz

karrigan żegna się z Envy

Krótka przygoda Finna „karrigana” Andersena z Teamem Envy dobiegła końca. Tym samym doświadczony Duńczyk powraca na ławkę rezerwowych FaZe Clanu, na której wylądował w połowie grudnia.

28-latka odsunięto od składu FaZe po nieudanym występie drużyny na BLAST Pro Series w Lizbonie, chociaż plotki na temat takiego ruchu pojawiały się już wcześniej. Wówczas rękę do Andersena nieoczekiwanie wyciągnęło Envy, wraz z którym miał powalczyć o wyjazd na Majora. Ostatecznie nie udało się, a ekipa zatrzymała się na turnieju Play-in Minora, wczoraj zaś niepowodzeniem zakończyły się dla niej także eliminacje do Intel Extreme Masters Sydney 2019.

Pożegnanie z eliminacjami do Sydney oznacza, że moje wypożyczenie do Envy dobiegło końca – ogłosił karrigan za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chcę podziękować organizacji za to, że na mnie postawiła, chociaż czuję, że indywidualnie grałem słabo i na pewno jest to coś, nad czym będę chciał popracować po powrocie do domu. Nie mam pojęcia co wydarzy się w kolejnych miesiącach, będę was informować – dodał.

W tej sytuacji skład Teamu Envy prezentuje się następująco:

  • Stephen „reltuC” Cutler
  • Taylor „Drone” Johnson
  • Josh „jdm64” Marzano
  • Noah „Nifty” Francis
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano pierwszy turniej w Apex Legends

Rok 2018 w esporcie bez wątpienia należał do gier z gatunku battle royale i jeszcze przez długi czas nic w tej kwestii się nie zmieni. Jak inaczej moż...

>