fot. DreamHack/Adela Sznajder

disco doplan definitywnie rozstał się z Red Reserve

Po ośmiu miesiącach Joakim „disco doplan” Gidetun zakończył swoją przygodę z Red Reserve. Szwed ogłosił swoje odejście za pośrednictwem mediów społecznościowych, informując jednocześnie, iż rozpoczyna poszukiwania nowego pracodawcy.

23-latek na swoim koncie ma współpracę m.in. z Epsilon Esports i Fnatic, a także grę na Majorze. Początkowo miał on również pewne miejsce w składzie Red Reserve, ale pod koniec ubiegłego roku po serii gorszych występów został przesunięty na ławkę rezerwowych. I chociaż w styczniu ponownie zaczął grać z zespołem z uwagi na spore problemy kadrowe, to ostatecznie nie miało to żadnego znaczenia, bo teraz wiążąca go z organizacją umowa została definitywnie rozwiązana. Co ciekawe, z inicjatywą permanentnego rozstania wyszedł sam zawodnik.

Wczoraj oficjalnie rozwiązałem swoją umowę z Red Reserve z uwagi na pewne naruszenia z ich strony – potwierdził Gidetun. – W lutym i marcu będę rozglądać się za nowym zespołem, w międzyczasie pracując nad sobą zarówno w obrębie gry, jak i poza nią. Jestem pełen nadziei i podekscytowany tym, co nadejdzie w 2019 roku – dodał. Na ten moment nie jest jednak jasne o jakich konkretnie naruszeniach ze strony organizacji mówił disco doplan.

W tej sytuacji skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • William „draken” Sundin
  • Denis „grux” Gutaj
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
  • Hampus „hampus” Poser – rezerwowy
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis z zaproszeniem na ESL One Cologne 2019

Miniony rok stał bez wątpienia pod znakiem Astralis – duńska formacja wygrała niemalże wszystko, co wygrać się dało, zapewniając sobie miejsce wśród n...