WildTurtle FlyQuest, LCS 2019 Spring Split
fot. Riot Games

Echo Fox i FlyQuest zainaugurują kolejny dzień LCS

Każdy z uczestników LCS rozegrał już po pięć meczów w ramach rundy wiosennej. Na chwilę obecną nie ma już drużyny, która nie odniosła ani jednej wygranej, ale jest jedna nosząca miano niepokonanej. Mowa tu o obrońcy tytułu mistrza Ameryki Północnej – Teamie Liquid. Dzisiaj Yilliang „Doublelfit” Peng i spółka staną przed okazją do przedłużenia swojej zwycięskiej serii. Pora na kolejny dzień LCS.

Echo Fox vs FlyQuest
21:00

Kolejną rundę zmagań zainaugurują Echo Fox i FlyQuest. Mimo wczorajszej porażki w meczu z liderem zestawienia to zespół Jasona „WildTurtle’a” Trana jest wyraźnym faworytem w tym spotkaniu. Lisy co prawda wczoraj mogły odnieść zwycięstwo i poprawić swoją sytuację w tabeli, ale porażka przy Nashorze przekreśliła ich szanse. Dzisiaj o wygraną może być już znacznie trudniej.

Clutch Gaming vs Cloud9
22:00

Nie da się ukryć, że Clutch Gaming nie ma podstaw zaliczyć ostatnich meczów w LCS do udanych. Od porażki z OpTic Gaming, przez przegraną z Teamem Liquid, na wczorajszej wpadce z 100 Thieves kończąc. I tak udany start został mocno przysłoniony przez serię trzech porażek… która prawdopodobnie dzisiaj powiększy się do czterech. Jest to tym bardziej prawdopodobne, jeśli Cloud9 będzie miało okazję zaprezentować swoją synergię w walkach drużynowych.

Team Liquid vs OpTic Gaming
23:00

W trzecim meczu dnia formę Teamu Liquid sprawi OpTic Gaming. Zapowiada się jednak na dość krótki test, z którego zwycięsko wyjdzie najprawdopodobniej obrońca tytułu mistrza LCS. Pięć wygranych w dotychczasowych meczach nie było dziełem przypadku. Początek może być obiecujący dla fanów OpTic, ale koniec końców Liquid powinno odnieść łatwe zwycięstwo.

Golden Guardians vs Team SoloMid
00:00

W przedostatnim meczu trzeciej kolejki Golden Guardians podejmie Team SoloMid. Co prawda wczoraj GGS odniosło pierwsze zwycięstwo, ale trudno oczekiwać powtórki tego wyczynu w dzisiejszym starciu z TSM. Jesper „Zven” Svenningsen i spółka nie prezentują co prawda szczytu swoich umiejętności, ale obecna forma powinna wystarczyć, aby pogrążyć Golden Guardians na ostatnim miejscu w rankingu.

100 Thieves vs Counter Logic Gaming
01:00

Trzecią rundę zmagań zwieńczy starcie 100 Thieves z Counter Logic Gaming. Jest to najciekawiej prezentujący się pojedynek dzisiejszego dnia, głównie za sprawą zwycięskiej serii obu drużyn. Po nieudanym pierwszym tygodniu CLG rozpoczęło jako pierwsze sprint do odrobienia strat i po wczorajszej wygranej wyszło na dodatni bilans. Do tego samego będzie dążyli Złodzieje, ale w dzisiejszym meczu wydają się być na przegranej pozycji.

Po więcej informacji dotyczących LCS 2019 Spring zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Znajdziecie w niej między innymi dotychczasowe wyniki, harmonogram przyszłych kolejek oraz linki, pod którymi można oglądać rozgrywki na żywo.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

6 pytań przed Majorem: Adam "destru" Gil

Pierwszy w 2019 roku Major CS:GO startuje już w najbliższą środę w Katowicach. Na kilka dni przed startem wyczekiwanej imprezy postanowiliśmy więc zap...