fot. FACEIT

hampus zostaje wolnym agentem

Ten tydzień ubiega pod znakiem rozstań szwedzkich graczy z rodzimym Red Reserve. Z drużyną uczestnika londyńskiego Minora przed kilkoma dniami pożegnał się Joakim „disco doplan” Gidetun, a w niedzielę do grona wolnych agentów dołączył także Hampus „hampus” Poser.

20-latek miesiąc wcześniej został przeniesiony na ławkę rezerwowych w RR, a decyzja ta została uargumentowana wewnętrznymi problemami zawodnika. Tego samego dnia szwedzką formacje opuścił Fredrik „freddieb” Buö, a przyszłość ekipy ze Skandynawii stanęła pod dużym znakiem zapytania. To wydarzenie jedynie zapoczątkowało rozpad obecnego kształtu składu. Niebawem z ekipą rozstał się także Alfred „RuStY” Karlsson, a dziś do tego grona dołączył wspomniany hampus.

Poser ogłosił, że zostaje wolnym agentem za pośrednictwem Twittera. Szwed w swoim wpisie zaznaczył, że nie obowiązuje go już żadna umowa z Red Reserve. 20-latek jest więc otwarty na propozycje kontraktu, które biorąc pod uwagę stosunkowo młody wiek, jak i doświadczenie na europejskiej scenie, powinny pojawić się dość szybko. Jak na razie hampus skupia się jednak na grze w miksach. W niedawnych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Sydney szwedzki zawodnik próbował swoich sił w kompozycji z RuStY’m, Kevinem „HS” Tarnem, Aronem „xajdishem” Fredrikssonem oraz Saifem „Sayfem” Jibraeelem.

W tej sytuacji skład Red Reserve prezentuje się następująco:

  • William „draken” Sundin
  • Denis „grux” Gutaj
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

6 pytań przed Majorem: Patryk "ponczek" Wites

Czas upływa w zawrotnym tempie. Duża część z nas pewnie w głowie ma jeszcze wspomnienia z Intel Extreme Masters Katowice 2018. Minął jednak okrągły ro...