AGO Esports Szpero
fot. ESL/Adam Łakomy

Trzy środowe mecze Polaków na międzynarodowej arenie, zagrają m.in. AGO i devils.one

Kolejny dzień to kolejne spotkania polskich drużyn na międzynarodowej arenie. Dziś będziemy świadkami trzech takich pojedynków, podczas których w akcji zobaczymy m.in. AGO Esports oraz devils.one, czyli skład znany dotychczas jako Team Kinguin.

To właśnie Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka pojawią się na serwerze jako pierwsi i walczyć będą o pierwsze zwycięstwo w nowych barwach. Wczoraj bowiem Polacy niespodziewanie polegli z pro100, notując tym samym pierwszą porażkę w NoxFire League Season 2. Kolejnym rywalem ex-Kinguin w tych rozgrywkach będzie natomiast forZe, które ma za sobą dopiero jeden mecz – tydzień temu zespół ten także mierzył się z p100, wygrywając na Inferno 16:14.

Godzinę później o powiększenie swojego dorobku w ESEA Mountain Dew League powalczy natomiast AGO Esports, które zapomniało już o zanotowanej na początku serii porażek i we wtorek okazało się lepsze od byłego składu Red Reserve – teraz pora na bezpośredniego sąsiada rodzimej ekipy w tabeli, czyli Sprout Esports. Dzień zakończy natomiast starcie average25iqbutheadshots, w którym znajdziemy m.in. Michała „MOLSIEGO” Łąckiego i Tomasza „exhiego” Tuszkę. Drużyna ta dotarła do ćwierćfinału drugich otwartych eliminacji do ECS Season 7, zaś przedostatnią przeszkodą na jej drodze będzie Epsilon Esports.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 lutego
18:00 devils.one vs forZe BO1 transmisja
19:00 AGO Esports vs Sprout Esports BO1 transmisja
21:00 average25iqbutheadshots vs Epsilon Esports BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Larssen

Czy Rogue znów polegnie? Startuje drugi dzień piątego tygodnia Ultraligi

Powoli wchodzimy w decydującą fazę pierwszego sezonu Ultraligi. Już dziś o godzinie 17:30 rozpoczną się mecze drugiego dnia piątej kolejki tych rozgry...