STS
fot. White Box Studio/Przemek Płaza

Już dziś startuje polska edycja ESL Katowice Royale!

Stu polskich zawodników stanie dzisiaj do walki w ramach ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite Polish Edition. Gracze znad Wisły będą występować w duetach i powalczą o pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Rozgrywki będą odbywać się na ogromnej scenie o powierzchni 2500 metrów kwadratowych. W sumie zaplanowanych jest siedem gier, w których gracze będą mogli inkasować punkty. Punktowane będą miejsca w czołowej piątce danego spotkania, a także co najmniej cztery eliminacje zdobyte przez zespół. Pierwsze starcie rozpocznie się o godzinie 12:20, zaś ostatnie z nich powinno wystartować o godzinie 19:20. Po jego zakończeniu poznamy triumfatorów katowickiej imprezy, dla których przewidziana jest główna nagroda wynosząca 10 tysięcy dolarów do podziału. Drugi i trzeci duet otrzyma odpowiednio 7,5 tysiąca dolarów oraz 5 tysięcy dolarów.

Transmisja z ESL Katowice Royale 2019 – Featuring Fortnite Polish Edition wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska. Trio komentatorskie stworzą znani streamerzy: Piotr „izak” Skowyrski, Mateusz „PAGO” Pągowski i Paweł „Leh” Lehmann. Po więcej informacji na temat tego wydarzenia zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rekkles

Fnatic i Misfits wracają do gry! Podsumowanie wczorajszych meczów LEC

Misfits po fatalnej serii czterech porażek nareszcie wygrało swoje spotkanie w League of Legends European Championship. Całkiem nieźle zaprezentowali...