STS
fot. ESL/Viola Schuldner

Drużyna bullet girl w nowej organizacji

Julia „bullet girl” Kurzyńska i jej koleżanki wreszcie znalazły dla siebie nowy dom. Zespół Polki, który przez ostatnie miesiące rozglądał się za organizacją, dziś oficjalnie dołączył do Crowns Esports Club. Dla szwedzkiej formacji jest to powrót na kobiecą scenę CS:GO po blisko roku przerwy. Drużyna 24-latki, Squared Prospect, podczas ubiegłorocznego Intel Challenge Katowice niespodziewanie dotarła aż do […]

Julia „bullet girl” Kurzyńska i jej koleżanki wreszcie znalazły dla siebie nowy dom. Zespół Polki, który przez ostatnie miesiące rozglądał się za organizacją, dziś oficjalnie dołączył do Crowns Esports Club. Dla szwedzkiej formacji jest to powrót na kobiecą scenę CS:GO po blisko roku przerwy.

Drużyna 24-latki, Squared Prospect, podczas ubiegłorocznego Intel Challenge Katowice niespodziewanie dotarła aż do wielkiego finału, w którym uznała wyższość reprezentantek ówczesnego Teamu Dignitas. Niemniej potem już tak dobrze nie było, bo podczas Copenhagen Games 2018 bullet girl i spółka odpadły już w ćwierćfinale, a po krótkim czasie utraciły wsparcie swojego dotychczasowego pracodawcy. Dopiero teraz udało im się znaleźć kogoś na jego miejsce.

Jesteśmy szczęśliwe, że naszej drużynie udało się wreszcie znaleźć nowy dom – przyznała w swoim oświadczeniu lidera zespołu, Ivelina „HellRose” Danova. – Będziemy z dumą reprezentować Crowns i damy z siebie wszystko, by wspólnie osiągnąć nasze cele – dodała. Pierwszy test międzynarodowego składu nastąpi już w przyszłym tygodniu. To właśnie wtedy startuje Intel Challenge Katowice 2019, podczas którego nowe zawodniki Crowns mierzyć się będą m.in. z CLG Red.

Nowy skład Crowns Esports Club prezentuje się następująco:

  • Ivelina „HellRose” Danova
  • Kristina „zon1Q” Stevanovic
  • Sophia „Kim” Benfakir
  • Julia „bullet girl” Kurzyńska
  • Vanessa „Nessa” Ahlström
  • Emiliyan „spyleadeR” Dimitrov – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy ćwierćfinałowe pary i harmonogram katowickiego Majora

Dwie fazy katowickiego Majora za nami, jedna przed nami. W grze o tytuł najlepszej drużyny świata pozostało już tylko osiem drużyn, przed którymi tera...