Serral
fot. Jennika Ojala / ESL

Rozpoczynamy play-offy IEM Katowice w StarCraft 2

Już wkrótce poznamy zwycięzcę tegorocznych mistrzostw IEM Katowice 2019 w StarCraft 2. Na placu boju pozostało już tylko dwunastu zawodników, którzy przez najbliższe dwa dni będą rywalizować o 400 000 dolarów. Do play-offów awansowało sześciu Protossów, pięciu Zergów i jeden Terran. Tylko dwóch zawodników pochodzi spoza Korei: Neeb i Serral. O tytuł zagrają także m.in. Dear, herO, Zest, Stats, TY czy Dark.

Decydująca faza IEM Katowice będzie podzielona na dwa dni. W sobotę rozegrana zostanie pierwsza runda drabinki (Ro12) oraz wszystkie ćwierćfinały, w których czekają już zwycięzcy grup A-D. Dear, Serral, Stats i Dark mają już zapewnione 10 000 dolarów nagrody gwarantowanej za Top 8, jednak każde kolejne zwycięstwo będzie warte ponad dwukrotnie więcej. Mistrz tegorocznego Intel Extreme Masters otrzyma czek na 150 000 dolarów.

Pary Ro12:

  • herO vs. Trap (12:00)
  • Zest vs. soO (13:15)
  • Neeb vs. RagnaroK (14:30)
  • TY vs. Solar (15:45)

Rozgrywki wystartują o godzinie 12:00. Pierwsza runda play-offów potrwa około pięciu godzin, a wkrótce potem wystartują ćwierćfinały.

Relację z IEM Katowice w StarCraft 2 można znaleźć na stronie Cybersport.plTransmisję w języku polskim można znaleźć na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy uczestników dzisiejszego showmatchu w Danger Zone'a – zagrają m.in. GruBy i innocent

Od kilku dni wiemy, że wielki finał Intel Extreme Masters Katowice 2019 poprzedzi showmatch, podczas którego rywalizacja toczyć się będzie w trybie Da...