fot. ESL/Bart Oerbekke

flusha o odejściu z Cloud9: Czułem się wykończony profesjonalnym graniem

Wczoraj świat obiegła zaskakująca informacja na temat odejścia Robina „flushy” Rönnquista z Cloud9. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 25-latek wystosował oświadczenie, w którym tłumaczy powody opuszczenia formacji oraz przedstawia plany na najbliższą przyszłość.

Od jakiegoś czasu brakowało mi natchnienia i czułem się wykończony profesjonalnym graniem. Zdecydowałem się na wzięcie dłuższej przerwy, dopóki nie będę czuł się w pełni gotowy, by wrócić.

W trakcie mojego sześciomiesięcznego pobytu w drużynie, Cloud9 traktowało mnie wyśmienicie. Mieliśmy naprawdę zabawne chwile, mimo że doświadczyliśmy wielu problemów. Żadnego z nich nie mogliśmy ani zatrzymać, ani przewidzieć. Niczego nie zrobiłbym inaczej. W tym czasie miałem okazję poznać dobrych przyjaciół takich jak autimatic, RUSH, valens czy kio.

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie trochę postreamuje i postaram się być aktywny w społeczności, ale na ten moment po prostu odpoczywam.

Nie wydaje się zatem, by były zawodnik Fnatic miał w najbliższej przyszłości dołączyć do nowej drużyny.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niesamowicie wyrównany środek tabeli po siódmym tygodniu LEC

Wczorajsze mecze League of Legends European Championship przyniosły nam kolejne ogromne zaskoczenia. SK Gaming niespodziewanie wygrało z G2 Esports, a...