STS
fot. x-kom team

Ujawniono zaproszenia do ECS Pinnacle Cup. ENCE i x-kom wśród uczestników

FACEIT ujawnił pełną listę zespołów zaproszonych do udziału w eliminacjach do Esports Championship Series Season 7. W ECS Pinnacle Cup (znanym wcześniej jako ECS Challenger Cup) weźmą udział łącznie trzydzieści dwie ekipy, z których połowa zagra w edycji amerykańskiej, a druga w europejskiej.

Od 5 do 7 marca wszystkie drużyny będą walczyć w systemie szwajcarskim BO3 o sloty w turniejach odbywających się online w trakcie trwania sezonu. Dwie ekipy z każdego regionu, które poradzą sobie w zawodach najlepiej, będą miały okazję zawalczyć z najlepszymi formacjami na świecie, które będą również brały udział w wydarzeniu.

Do udziału w eliminacjach dla graczy ze Starego Kontynentu zostały dziś zaproszone takie drużyny jak Team Vitality, Valiance czy Windigo. Ogłoszony został także udział finalistów Majora – reprezentantów ENCE eSports, którzy są jednymi z faworytów nadchodzącego wydarzenia. W turnieju zobaczymy rodzimych zawodników. x-kom team zdołał przebrnąć przez otwarte kwalifikacje, dzięki czemu będzie mógł zagrać przeciwko niżej wymienionym ekipom.

W europejskich eliminacjach wezmą udział następujące ekipy:

Drużyny zaproszone Drużyny wyłonione w eliminacjach
AVANGAR ENCE eSports Chaos Epsilon Esports
forZe Team Spirit Heroic Movistar Riders
Valiance & Co Team Vitality Nemiga Gaming Sprout
Windigo Gaming Winstrike Team x6tence Galaxy x-kom team

Rozgrywki online Esports Championship Season 7 rozpoczną się już 11 marca. Więcej informacji o formacie ECS Season 7 znajdziesz tutaj.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zellsis rozstaje się z Cloud9

Wraz z ostatnią rundą Intel Extreme Masters Katowice 2019 Jordan "Zellsis" Montemurro zakończył swój okres próbny w Cloud9. Północnoamerykańska organi...