fot. DreamHack

DEVIL nie jest już graczem 3DMAX

Po trzech miesiącach współpracy Timothée „DEVIL” Démolon opuszcza szeregi Teamu 3DMAX. Oznacza to, że Francuz, który pełnił dotychczas rolę zmiennika, nie otrzyma ostatecznie stałego angażu i będzie musiał na nowo rozpocząć poszukiwania pracodawcy.

W przeszłości DEVIL związany był m.in. z Teamem LDLC i Teamem EnVyUs, ale większą część ubiegłego roku spędził poza grą. Dopiero w styczniu powrócił, nawiązując współpracę z 3DMAX. Ekipa ta poszukiwała wówczas zastępców dwóch sprzedanych do G2 Esports graczy i ostatecznie zdecydowano się postawić właśnie na Démolona oraz także pozostającego bez zatrudnienia Aliego „hAdjiego” Haïnoussa. Obaj Francuzi grali wraz z pozostałymi zawodnikami na tyle długo, iż można było oczekiwać, że za chwilę zostaną zatrudnieni na stałe.

Teraz wiemy już, że w przypadku 24-latka na pewno tak się nie stanie. – Dziś żegnamy się z DEVILEM i chcemy życzyć mu powodzenia w jego nadchodzących projektach. Wszyscy w 3DMAX chcą ci podziękować za wykonaną przez ciebie pracę – mogliśmy wyczytać w opublikowanym w mediach społecznościowych komunikacie. Na ten moment nie jest jeszcze do końca jasne kto konkretnie zajmie zwolniony fotel. Formacja w najbliższym czasie nie ma co prawda w planach gry na jakimkolwiek lanie, ale już w kwietniu czeka ją debiutancki sezon w ESL Pro League.

W tej sytuacji skład Teamu 3DMAX prezentuje się następująco:

  • Gaetan „JiNKZ” Jamin
  • David „davidp” Prins
  • Bryan „Maka” Canda
  • Ali „hAdji” Haïnouss
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Esports Szpero

Co nas czeka w świecie CS-a, czyli harmonogram turniejów na marzec

Po lutym całkowicie zdominowanym przez turnieje mające miejsce w Katowicach, przyszedł dużo bardziej różnorodny marzec. W tym miesiącu poznamy między...