fot. ESL/Damian Gątkiewicz

MVP PK wykupiło trzech zawodników GOSU

Wczoraj MVP PK pożegnało aż dwóch swoich graczy, ale na ogłoszenie ich następców nie trzeba było długo czekać. Południowokoreańska formacja w ich miejsce ściągnęła bowiem aż trzech zawodników, którzy dotychczas związani byli z GOSU.

Spośród tej trójki szczególną uwagę warto zwrócić na Hae-Sunga „HSK” Kima, który między wrześniem 2017 a czerwcem 2018 był już reprezentantem MVP. Z kolei Hong-kyo „Jinx” Jeong i Gu-taek „stax” Kim, czyli dwa pozostałe nabytki, to gracze, którzy na szerokie wody wypłynęli dopiero w GOSU. To właśnie z tą ekipą pojawili się na początku tego roku w Katowicach, by wziąć udział w Minorze. Ostatecznie jednak Azjaci nie będą zbyt mile wspominać pobytu w stolicy Górnego Śląska, gdyż z marzeniami o awansie na Intel Extreme Masters Katowice 2019 pożegnali się już po fazie grupowej.

Wspomniani wyżej zawodnicy mają zastąpić dwóch weteranów – Keun-Chula „solo” Kanga oraz Min-Soo „glowa” Kima. Problem w tym, że obecnie skład MVP PK liczy aż sześć osób i dopiero w najbliższym czasie okaże się, kto ostatecznie zachowa miejsce w podstawowej piątce. W rozmowie z serwisem HLTV włodarze organizacji przyznali, iż decyzja zostanie podjęta dopiero w momencie, gdy zespół wypróbuje wszystkie możliwe kombinacje i ustali tę najwłaściwszą. Czasu nie ma jednak zbyt wiele, bo już w przyszłym tygodniu drużyna weźmie udział w zamkniętych chińskich eliminacjach do ESL Pro League Season 9.

W tej sytuacji skład MVP PK prezentuje się następująco:

  • Min-Seok „zeff” Park
  • Hyun-Pyo „XigN” Lee
  • Seon-Ho „xeta” Son
  • Hae-Sung „HSK” Kim
  • Hong-Gyo „Jinx” Jung
  • Gu-Taek „stax” Kim
  • Seon-Ho „termi” Pyeon – trener

Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Chiefs znowu w komplecie – ofnu i zewsy dołączają do składu

Niespełna dwóch tygodni potrzebowali włodarze Chiefs eSports Club, by uzupełnić skład prowadzonej przez siebie dywizji CS:GO. Do drużyny dołączyli bow...