fot. ESL/Bart Oerbekke

lmbt ponownie obejmie HellRaisers?

Czyżby HellRaisers ponownie zamierzało zmienić swojego szkoleniowca? Tak twierdzi Jarek „DeKay” Lewsi, który dotarł do informacji sugerujących, że zaawansowane rozmowy z ukraińską organizacją prowadzi obecnie Sergey „lmbt” Bezhanov. Przypomnijmy, że 31-latek miał już w przeszłości okazję współpracować z HR.

Bezhanov po raz pierwszy trafił do HellRaisers w marcu 2014 roku, obejmując wówczas rolę menadżera. W czerwcu 2015 roku został jednak przesunięty na stanowisko pierwszego trenera i na przestrzeni kolejnego roku doprowadził ekipę m.in. do wicemistrzostwa DreamHack Tours 2016 oraz dotarł z nią do półfinału CEVO Pro League Season 9. Niemniej po serii rozczarowujących wyników podziękowano mu za współpracę, ale on sam nie pozostał zbyt długo na bezrobociu, bo już trzy miesiące później trafił do mousesports. Z zespołem tym współpracował do lutego tego roku i miał okazję pojawić się wraz z nim na aż czterech Majorach.

Jednakże z uwagi na brak awansu na Intel Extreme Masters Katowice 2019 Imbta odsunięto od składu kilka tygodni temu i możliwe, że w związku z tym rękę wyciągnie do niego były pracodawca. Wszak HellRaisers znajduje się obecnie w fazie przebudowy po nieudanym występie na katowickim Majorze. Według ostatnich plotek z ekipą mogą pożegnać się Bence „DeadFox” Böröcz i Özgür „woxic” Eker, a i przyszłość zatrudnionego pod koniec ubiegłego roku trenera, Amirana „amiego” Rekhviashviliego, pozostaje niejasna.


Wszystkie bieżące informacje dotyczące roszad personalnych w drużynach CS:GO znaleźć można w naszym raporcie transferowym:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

horvy jednak nie zostanie w Team One?

Wygląda na to, że João "horvy" Horvath nie zagrzeje miejsca w Teamie One zbyt długo. A tak przynajmniej twierdzą dziennikarze Draft5.gg, którzy dotarl...